![Захоплива Вечірка: Гра 'Мафія' в Молодіжному Просторі Славутича фото Захоплива Вечірка: Гра 'Мафія' в Молодіжному Просторі Славутича фото](/storage/thumbs/520/5Yt/8Hs/ymUzr9ba0u4rvOVVEX7bFS7c-metaNDMyMzk3ODUxXzM5Mjg3MjgwMDA0NjM5N18xMDUzMzU1MzE5NTQ4ODkxMjg0X24uanBn-.webp)
Молодіжний простір міста Славутич стає центром новаторських ідей, де кожен може знайти щось цікаве для себе. Саме тут відбудеться захоплива подія - гра "Мафія"!
"Мафія" - це захоплююча та весела настільна гра, що сприяє розвитку інтуїції та дедуктивних навичок. Тож, якщо ви любите розумові виклики і вмієте чудово аналізувати ситуацію, це саме для вас! Запрошуйте друзів та завітайте до Молодіжного простіру. Разом ми зробимо гру ще цікавішою!
Деталі:
Коли? 16 березня
Де? Місце і час події можна дізнатися після попередньої реєстрації за посиланням: [посилання на реєстрацію]
Ця подія відбудеться в рамках проєкту "МолодьТуТ: створи простір молодіжних перспектив у своїй громаді", що реалізується за підтримки програми USAID Ukraine - USAID Україна Мріємо та діємо, яку виконує IREX in Ukraine. Проєкт "МолодьТуТ" реалізується у партнерстві з NGO Youth Platform \ ГО "Молодіжна Платформа".
Фото: Молодіжний простір м. Славутич