![Славутицькі шкільні футзальні змагання: Пліч-о-пліч до перемоги! фото Славутицькі шкільні футзальні змагання: Пліч-о-пліч до перемоги! фото](/storage/thumbs/520/tXZ/ypK/wcEspgKzzIZtTtUQNsUuDp5Q-metaNDMyMDYxODk3Xzk0OTk3NTcxMzc5NDcwOV8xMjU3NTA0Mjg0NzkwNzk4MTUwX24uanBn-.webp)
Управління освіти і науки Славутицької міської ради оголосило про успішне проведення ігор з футзалу серед хлопців 2012-2013 років народження в рамках всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги». Захід відбувся 15 березня 2024 року у спортивній залі Славутицького ліцею за гаслом «Разом переможемо».
У змаганнях брали участь три команди. Команда Славутицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 «Гравітація» здобула переконливу перемогу та отримала звання «Переможець територіального етапу змагань з футзалу», що дозволить їй представляти місто на районних змаганнях.
Команда «БезМеж» з Славутицького ліцею здобула срібні нагороди, а бронзовими призерами стали учасники команди «Тигри» з Славутицького ЗЗСО №1.
Організатори подякували вчителям фізичної культури, які підготували команди, та суддям за справедливе суддівство. Змагання завершили ІІ (територіальний) етап всеукраїнських шкільних ліг у Славутичі, приносячи незабутні емоції та переживання молодим спортсменам. Організаторам допомагали учителі фізичної культури, педагоги та вихованці Палацу дітей та молоді, а також Відділ молоді та спорту виконавчого комітету Славутицької міської ради та комплексна дитячо-юнацька спортивна школа.
Особлива подяка колективу Славутицького ліцею та координатору територіального етапу змагань Валентині Заікіній за створення чудових умов для проведення змагань.
![Славутицькі шкільні футзальні змагання: Пліч-о-пліч до перемоги! фото №1 Славутицькі шкільні футзальні змагання: Пліч-о-пліч до перемоги! фото №1](https://slavutych.info/storage/5605/conversions/FLjsyXpVhWs29iCOQ71pcQUj098T3u-metaNDMxOTMyODY0Xzk0OTk3MzQwNzEyODI3M180MTk3MzM2Mzg3NzYyODdfbi5qcGc=--preview.webp)
![Славутицькі шкільні футзальні змагання: Пліч-о-пліч до перемоги! фото №2 Славутицькі шкільні футзальні змагання: Пліч-о-пліч до перемоги! фото №2](https://slavutych.info/storage/5606/conversions/bWUm9qukkldaHPQrfnEGpOo4k5LpI4-metaNDMyMDU2OTMzXzk0OTk3NTgyMDQ2MTM2NV82OTA1NjEwNTQyODkwMDUwMjRfbi5qcGc=--preview.webp)
![Славутицькі шкільні футзальні змагання: Пліч-о-пліч до перемоги! фото №3 Славутицькі шкільні футзальні змагання: Пліч-о-пліч до перемоги! фото №3](https://slavutych.info/storage/5607/conversions/ajdvEdKcKhAgEgmgC7vccOqzdXghic-metaNDMyNjc0OTY1Xzk0OTk3MzYyNzEyODI1MV8zOTQxMDU1MDYxMTE4ODM2NTAzX24uanBn--preview.webp)
Фото: Facebook: Управління освіти і науки Славутицької міської ради