Сімейне свято в Палаці дітей та молоді: Весняний благодійний концерт — "Родинне шоу 1+1"

У палаці Дітей та Молоді відбувся весняний концерт під назвою "Родинне шоу 1+1". Головна мета заходу полягала в об'єднанні «палацівців» та презентації дітей, які є активними учасниками життя закладу.  

У палаці Дітей та Молоді відбувся весняний концерт під назвою "Родинне шоу 1+1". Головна мета заходу полягала в об'єднанні «палацівців» та презентації дітей, які є активними учасниками життя закладу.  

Звісно, вхід на свято був за добровільний внесок на користь Збройних Сил України.  

У програмі виступили гуртківці, серед яких були близнята, старші та молодші сестрички та брати а також сім'ї, які вже декілька поколінь відвідують палац. Деякі матусі, які колись самі були учасниками гуртків палацу, сьогодні вже водять своїх дітей, а бабусі та дідусі, які водили до палацу своїх дітей, тепер приходять з онуками та онучками.

У програмі "Родинного шоу 1+1" глядачі мали можливість насолодитися різноманітними виступами, музичними номерами та танцювальними виставами від учнів Палацу.

Глядачі брали участь у конкурсах та інтерактивних заходах, які додавали заходу святкового настрою та сприяли активній участі публіки.

«Родинне шоу 1+1» стало символом єднання та підтримки різних поколінь, які ділять спільні інтереси та пристрасті.

Хочемо щиро подякувати директору Палацу дітей та молоді, Шумейко Наталії Леонідівні, за чудове, дійсно сімейне свято, яке організував заклад. Наполеглива праця викладачів палацу та турбота про кожного учасника зробили цей захід особливим та незабутнім для всіх присутніх.

На завершення події Наталія Леонідівна особисто подякувала всім сім'ям, які відвідали свято, та подарувала учасникам солодкі подарунки та настільні ігри. А ще, усіх глядачів очікував невеличкий сюрприз від Палацу. Перед входом у актову залу працівники оформили чудову та професійну, весняну фотозону. 

А наприкінці свята гості мали змогу придбати свої вже надруковані фотографії у вигляді магнітів. Звісно усі вилучені кошти будуть спрямовані на підтримку Збройних Сил України.

[GALLERY-451]

[GALLERY-449]

Фото: Вадим ІВКІН

Дивись відео на нашій сторінці Facebook

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: