![Тренінг з проєктного менеджменту: Враження спікерки Марії Бубнової фото Тренінг з проєктного менеджменту: Враження спікерки Марії Бубнової фото](/storage/thumbs/520/rvy/b65/UYg9FrQCHVnPw38w1lJD9r1v-metaNDMyNzU0MDE1XzEwMjIxODE4NjAxODA4NDcxXzc1NTAyMzU0MTE5OTQ1OTQ5OF9uLmpwZw==-.webp)
Марія Бубнова, голова ГО "Сила підприємців" у м. Маріуполь-Славутич та співвласниця ТОВ "Нова Кухня" на Азовській фабриці - кухні, поділилася своїми враженнями після успішного проведення дводенного тренінгу з проєктного менеджменту для активної молоді Славутича.
"Навіть дощ не завадив плідній роботі над майбутніми проєктами в Славутичі," - ділиться Марія своїми враженнями. "Я провела 2 денний тренінг з проєктного менеджмента для проактивної молоді Славутича, і мої враження безперечно позитивні."
Марія підкреслює, що молодь виявила неймовірний потенціал та ентузіазм у розвитку свого міста. "Вони можуть та хочуть розвивати своє місто, у них є цікаві ідеї, і я дуже вражена тим, як вони думають глобально," - додає вона.
За словами спікерки, молодь має чітку візію та готова активно працювати над імплементацією своїх ідей.
Щодо запропонованих ідей для розвитку Славутича, Марія відзначає, що кожна з них заслуговує на увагу та підтримку. "Кожна ідея варта уваги, і я сподіваюся, що за підтримки дорослих та громади міста вони можуть бути реалізовані," - ділиться вона своїми міркуваннями. "Може, й не всі, але ж з мрії народжуються цілі та дії!"
Висновок Марії Бубнової після тренінгу щодо молоді та їх ідей для розвитку міста - це великий оптимізм та впевненість у майбутньому Славутича.
![Тренінг з проєктного менеджменту: Враження спікерки Марії Бубнової фото №1 Тренінг з проєктного менеджменту: Враження спікерки Марії Бубнової фото №1](https://slavutych.info/storage/5882/conversions/N1uoqIBijXzLtbvF5haAwQGm2q6xXS-metaNDMyODg1OTc5XzEwMjIxODE4NjAyNzY4NDk1XzU5NjE4ODQzMTI5NjE3MjE0MzJfbi5qcGc=--preview.webp)
![Тренінг з проєктного менеджменту: Враження спікерки Марії Бубнової фото №2 Тренінг з проєктного менеджменту: Враження спікерки Марії Бубнової фото №2](https://slavutych.info/storage/5883/conversions/0EsDsmLWXhiB1kcgQwXgxkI5bdoveL-metaNDMyODk5NzE0XzEwMjIxODE4NjA2Mjg4NTgzXzQ4MDA3NTA4NzIyNDIyODM4MzNfbi5qcGc=--preview.webp)
![Тренінг з проєктного менеджменту: Враження спікерки Марії Бубнової фото №3 Тренінг з проєктного менеджменту: Враження спікерки Марії Бубнової фото №3](https://slavutych.info/storage/5884/conversions/av7sgAr22ZfncnAmN3iOlDjyiG8VxU-metaNDMyOTEzNzY5XzEwMjIxODE4NjAzNzI4NTE5Xzc0NzE2NjM3NTg0NTU4ODIyNThfbi5qcGc=--preview.webp)
![Тренінг з проєктного менеджменту: Враження спікерки Марії Бубнової фото №4 Тренінг з проєктного менеджменту: Враження спікерки Марії Бубнової фото №4](https://slavutych.info/storage/5885/conversions/ctDFi4R1xSO4qQ57BsItAJ3gf8kyFZ-metaNDMyOTM5NzMyXzEwMjIxODE4NjA2MDA4NTc2Xzc5ODA5ODkzODY1MzA3Nzg1MzBfbi5qcGc=--preview.webp)
![Тренінг з проєктного менеджменту: Враження спікерки Марії Бубнової фото №5 Тренінг з проєктного менеджменту: Враження спікерки Марії Бубнової фото №5](https://slavutych.info/storage/5886/conversions/GKxRovlNnqkdTf2hWiFIpFUijTfdXS-metaNDMzMDAxMTM5XzEwMjIxODE4NjA0ODQ4NTQ3XzUyMTI3MDIzNzcxMDM0NjgwNDVfbi5qcGc=--preview.webp)
![Тренінг з проєктного менеджменту: Враження спікерки Марії Бубнової фото №6 Тренінг з проєктного менеджменту: Враження спікерки Марії Бубнової фото №6](https://slavutych.info/storage/5887/conversions/4N2camC2ef2B9w4NPbYL17bzilsaOI-metaNDMzMTI0MzQyXzEwMjIxODE4NjA2Njg4NTkzXzI4MTQzMDk0MzAwMTk2NDQyM19uLmpwZw==--preview.webp)
![Тренінг з проєктного менеджменту: Враження спікерки Марії Бубнової фото №7 Тренінг з проєктного менеджменту: Враження спікерки Марії Бубнової фото №7](https://slavutych.info/storage/5888/conversions/B6skltyJYQmOUDhxBtC0cnUl1C85qx-metaNDMzNDcxNzY0XzEwMjIxODE4NjAxODg4NDczXzE3NTI4MDkwNjIyNTkzOTUxMTVfbi5qcGc=--preview.webp)
![Тренінг з проєктного менеджменту: Враження спікерки Марії Бубнової фото №8 Тренінг з проєктного менеджменту: Враження спікерки Марії Бубнової фото №8](https://slavutych.info/storage/5889/conversions/BbgVWC6FdZ6tO4TldDEGzYl0x4pNrD-metaNDMzNDQyOTIzXzEwMjIxODE4NjA0ODA4NTQ2XzI4OTk5MDQwNTcxNDgxNTU5MDNfbi5qcGc=--preview.webp)
![Тренінг з проєктного менеджменту: Враження спікерки Марії Бубнової фото №9 Тренінг з проєктного менеджменту: Враження спікерки Марії Бубнової фото №9](https://slavutych.info/storage/5890/conversions/KawcPvOkeVVqLRYqPAZSc3XnnoSBes-metaNDMyNzc5OTQ4XzEwMjIxODE4NjAyNjQ4NDkyXzExMzQ0NTM5NDgwNzA1NTQ1ODNfbi5qcGc=--preview.webp)
![Тренінг з проєктного менеджменту: Враження спікерки Марії Бубнової фото №10 Тренінг з проєктного менеджменту: Враження спікерки Марії Бубнової фото №10](https://slavutych.info/storage/5891/conversions/Kiyj8G7J1N69nroBNQQ17kCldQjDK9-metaNDMyNzc4OTE3XzEwMjIxODE4NjA3MjA4NjA2XzIzNjQzMjQ5ODE5OTUzNDcyNjBfbi5qcGc=--preview.webp)
![Тренінг з проєктного менеджменту: Враження спікерки Марії Бубнової фото №11 Тренінг з проєктного менеджменту: Враження спікерки Марії Бубнової фото №11](https://slavutych.info/storage/5892/conversions/D3FFPpyOlyX5Oh3weJ08wzFxhwR7pD-metaNDMyNzg0ODAwXzEwMjIxODE4NjAxODQ4NDcyXzYwODMxNDgxNzgxOTYwNDUwOTZfbi5qcGc=--preview.webp)
![Тренінг з проєктного менеджменту: Враження спікерки Марії Бубнової фото №12 Тренінг з проєктного менеджменту: Враження спікерки Марії Бубнової фото №12](https://slavutych.info/storage/5893/conversions/Ijs1xuKH9rS1UnvFz602PZDJSIutdm-metaNDMyODQyODY5XzEwMjIxODE4NjAzODQ4NTIyXzc0MzY1ODc1Mzk1MTg1NzI2MDdfbi5qcGc=--preview.webp)
![Тренінг з проєктного менеджменту: Враження спікерки Марії Бубнової фото №13 Тренінг з проєктного менеджменту: Враження спікерки Марії Бубнової фото №13](https://slavutych.info/storage/5894/conversions/nvyLQIZRZAawbcaNmwxjK2XWeA5Pn1-metaNDMyNzg0ODE1XzEwMjIxODE4NjA1Mjg4NTU4XzUyMTU1NDAzNzk2Nzc0NjY5OThfbi5qcGc=--preview.webp)
![Тренінг з проєктного менеджменту: Враження спікерки Марії Бубнової фото №14 Тренінг з проєктного менеджменту: Враження спікерки Марії Бубнової фото №14](https://slavutych.info/storage/5895/conversions/vU4puKvrVHQenuoYx2iAdnlcwA800Z-metaNDMyODYxMjE0XzEwMjIxODE4NjAzMDQ4NTAyXzExMzM0Mjg4ODY5OTkwNjMyMTVfbi5qcGc=--preview.webp)
Фото: Facebook: Мари Агедель