Другу роковину визначної події супротиву наймолодшого українського міста російським окупантам урочисто відзначили на центральній площі Славутича. Цього дня знову славутицький стометровий державний прапор об’єднав військових і цивільних, політиків і громаду міста, дітей і дорослих.
Другу роковину визначної події супротиву наймолодшого українського міста російським окупантам урочисто відзначили на центральній площі Славутича.
Цього дня знову славутицький стометровий державний прапор об’єднав військових і цивільних, політиків і громаду міста, дітей і дорослих.
Міський голова Юрій Фомічев звернувся до громади:
«Я сьогодні дякую кожному, хто боронить нашу землю, низько вклоняюся кожному захиснику і захисниці, що ми можемо тут, у Славутичі, під чистим небом тримати цей 100-метровий стяг, який точно стане прапором нашої перемоги. Ми продемонстрували, що ми сильні, ми єдині і Україна непереможна! Ми обов’язково виженемо ворога і звільнимо нашу землю, ми обов’язково повернемо усіх полонених, будемо гідними усіх тих, хто загинув, хто показав нам ціну нашої свободи».
<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fslavutich.cn.ua%2Fvideos%2F281148615022557%2F&show_text=false&width=560&t=0" width="560" height="314" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>
Також під час урочистостей привітали з 10-річним ювілеєм НГУ наших нацгвардійців – військовослужбовців в/ч 3041 Національної гвардії України, кращі з кращих отримали відповідні відзнаки та нагоди.
Під час заходу також згадали і військоволонених з ЧАЕС, які вже понад два роки залишаються бранцями кремля і практично не мають зв’язку з рідними.
Символічно, що зібрання відбулося на Центральній площі, де тепер розмістилася Алея Героїв. Полеглі Герої нагадують нам, якою великою ціною дістається свобода і незалежність України. Низько вклоняємося їм, дякуємо за захист і вшановуємо хвилиною мовчання.
[GALLERY-473]
На завершення заходу всі присутні об’єдналися за великим прапором України і здійснили почесну ходу навколо Алеї Героїв.
Читайте також:
Нескореність та мужність: відзначення 10-річчя Національної гвардії України та подія, яка стала символом супротиву в молодому місті
Нагадаємо, 26 березня 2022 року, коли російські ворожі БТРи увійшли до Славутича, мешканці міста вийшли на мирний протест проти окупанта, тримаючи в руках стометровий український стяг та іншу патріотичну символіку, зі словами «Славутич – це Україна!» і голіруч виштовхали ворога на околицю міста. Ця історична подія назавжди об’єднала наше місто.
Фото 26.02.2022р., м.Славутич
Славутич – це Україна! Слава Україні! Слава нашим Героям!