Ольга Василевська-Смаглюк відвідала Славутич: зустрічі та обговорення з місцевим населенням

28 березня до міста Славутич завітала народна депутатка України Ольга Василевська-Смаглюк.

28 березня до міста Славутич завітала народна депутатка України Ольга Василевська-Смаглюк. Під час свого візиту вона відвідала офіс ГСП ЧАЕС, де зустрілася з представниками колективу Чорнобильської атомної станції, а також провела прийом мешканців у виконкомі Славутицької міської ради.

В зустрічах взяли участь міський голова Юрій Фомічев та секретар міської ради Наталія Гантімурова.

Одними з перших на прийом прийшли представники групи рідних громадян, які зараз перебувають у полоні російського агресора (103 людини).

Під час зустрічі велися розмови, спрямовані на обмін інформацією, взаємну підтримку та обговорення складної ситуації, а також на укріплення надії на позитивний розвиток подій щодо звільнення полонених.

Мешканці Славутича прийшли на прийом з різними питаннями, більшість з яких стосувалися воєнного часу та російської агресії проти України.

Серед них були як особисті, так і громадські питання. Член громадської ради Володимир Крупський не прийшов з порожніми руками і подарував народній депутатці збірку особистих віршів, як вираз вдячності за підтримку міста Славутича та його мешканців у цей важкий час російської агресії.

Під завершення візиту в Славутичі народна депутатка відповіла на питання журналістів телебачення ГСП ЧАЕС.

Мовчання вбиває. Рідні бранців з ЧАЕС про важливість підтримки та страхи - інтерв'ю

[GALLERY-483]

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: