![Соціальна нарада на ЧАЕС: Звіт Ольги Василевської-Смаглюк фото Соціальна нарада на ЧАЕС: Звіт Ольги Василевської-Смаглюк фото](/storage/thumbs/520/G7Q/513/BzW5JyxstNoz78ZoljiImFNV-metaNDM0MzMzMDg4XzkwMTI2NzUwODY3NjQ5OF8xODI3NDEwNzM2MTk0NDU0ODY1X24uanBn-.webp)
Ольга Василевська-Смаглюк, представниця Округу 96, провела соціальну нараду на Чорнобильській атомній електростанції разом з працівниками станції та керівництвом Державного агентства України з управління зоною відчуження.
Нарада охопила низку питань, що становлять особливий інтерес для працівників атомної енергетики:
- Фінансування: обговорили питання зарплат, вимушених відпусток та простоїв. Зазначили, що цього року завдяки зусиллям Міністерства фінансів та народних депутатів ЧАЕС фінансується на 150 млн гривень більше, ніж у минулі роки.
- Системне недофінансування програми зняття ЧАЕС з експлуатації.
- Призначення постійного директора станції, що було затримано протягом багатьох років.
- Збалансованість між виплатами адекватних заробітніх плат та необхідністю фінансування армії в умовах війни.
- Реформування Державного агентства з управління зоною відчуження з метою економії коштів та покращення управління.
Дякую кожному, хто працював під час окупації і продовжує працювати задля розвитку зони відчуження, не забуває про соціальні зобовʼязання перед прилеглими громадами, платить податки, служить Батьківщині (128 осіб).- Ольга Василевська-Смаглюк
Також Ольга Василевська-Смаглюк провела особистий прийом громадян у Славутичі. На першому плані були питання родичів полонених нацгвардійців та цивільних осіб, а також інші аспекти, такі як чорнобильські виплати, усиновлення, житло, екологічні проблеми у місті Славутич, програма доступних кредитів та питання громадянства.
![Соціальна нарада на ЧАЕС: Звіт Ольги Василевської-Смаглюк фото №1 Соціальна нарада на ЧАЕС: Звіт Ольги Василевської-Смаглюк фото №1](https://slavutych.info/storage/6094/conversions/nH9SgP9uSM6NDlwum7GjX0XYWyLWwr-metaMy5qcGc=--preview.webp)
![Соціальна нарада на ЧАЕС: Звіт Ольги Василевської-Смаглюк фото №2 Соціальна нарада на ЧАЕС: Звіт Ольги Василевської-Смаглюк фото №2](https://slavutych.info/storage/6095/conversions/WXS5equENlrJCf0nlm1pwvtzW2HP4L-metaNDM0MjE5MDcyXzkwMTI2NzU3NTM0MzE1OF8yMTEyNTY2MjY2NDU0ODAyMDk2X24uanBn--preview.webp)
![Соціальна нарада на ЧАЕС: Звіт Ольги Василевської-Смаглюк фото №3 Соціальна нарада на ЧАЕС: Звіт Ольги Василевської-Смаглюк фото №3](https://slavutych.info/storage/6096/conversions/ezHilqJW5XIe4b7tOmALWrWgXjiH3f-metaNDM0MzUzMTA4XzkwMTI2NzYwNTM0MzE1NV8zMjQ4NTY2MzEzNjM5MzEzMzA4X24uanBn--preview.webp)
![Соціальна нарада на ЧАЕС: Звіт Ольги Василевської-Смаглюк фото №4 Соціальна нарада на ЧАЕС: Звіт Ольги Василевської-Смаглюк фото №4](https://slavutych.info/storage/6097/conversions/fJfgifeZNfiiLr7YG1ZwFN984f1TfI-metaNDM0MzU5MjMwXzkwMTI2NzYxODY3NjQ4N18yNzQwMjA4MzA2MzYwNTQzMTgxX24uanBn--preview.webp)
![Соціальна нарада на ЧАЕС: Звіт Ольги Василевської-Смаглюк фото №5 Соціальна нарада на ЧАЕС: Звіт Ольги Василевської-Смаглюк фото №5](https://slavutych.info/storage/6098/conversions/sQOOzlvmB1FkDQT3aD9koutTgq3Wry-metaNDM0MzYyODc5XzkwMTI2NzYzODY3NjQ4NV83NDA0MjE1MTUxODY3NjQ3MDQ3X24uanBn--preview.webp)
Фото: Facebook: Ольга Василевська-Смаглюк - Округ 96