![Відкритий чемпіонат Славутича з плавання пам’яті Героїв Чорнобиля фото Відкритий чемпіонат Славутича з плавання пам’яті Героїв Чорнобиля фото](/storage/thumbs/520/4ex/IWp/dAMFUxPfGjom3JSMw1lFT2fP-metaNDM0NzM1MTg3XzgyMTM5Mjk0MDAxNDA4Nl8yMjc5NzMzNTEyMDEyNjQwMzg5X24uanBn-.webp)
Відділ молоді та спорту виконавчого комітету Славутицької міської ради повідомляє про успішне завершення Відкритого чемпіонату міста з плавання пам’яті Героїв Чорнобиля.
Протягом двох днів весняних канікул у змаганнях взяли участь 19 спортсменів. Кожен з них мав можливість продемонструвати свої навички на чотирьох дистанціях по 50 метрів: вільний стиль, на спині, брас і батерфляй.
Переможцями на своїх дистанціях стали: Бондарчук Максим, Шпак Олексій, Кезь Поліна, Курська Поліна, Востришев Дмитро, Андреєва Лілія, Степанов Артур, Кондратенко Єгор та Коверда Костянтин.
Усі спортсмени є вихованцями відділення плавання КДЮСШ, тренером якого є Тетяна Гординська.
Відділ молоді та спорту щиро вітає спортсменів, їхніх батьків та тренера з вдалим виступом на змаганнях і бажає подальших успіхів та перемог!
Фото: Facebook: Відділ молоді та спорту виконавчого комітету Славутицької міської ради