31 Березня 2024
331
![Молодіжна Рада "Майбутнє Славутича" оголошує захоплюючу вікторину до Дня Сміху! фото Молодіжна Рада "Майбутнє Славутича" оголошує захоплюючу вікторину до Дня Сміху! фото](/storage/thumbs/520/7VE/etd/uaGsqYvKR0jjHyex4WH4XybP-metaU0VPMTE0My10aHVtYi5wbmc=-.webp)
Молодь міста запрошують приєднатися до заходу, який обіцяє бути незабутнім та повним позитивних емоцій. Захід відбудеться 02 квітня, і кожен учасник матиме можливість перевірити свої знання та отримати дозу веселощів.
Запрошуємо усіх відвідати вікторину разом з друзями, готуючись до цікавих питань та цікавих відповідей. Реєстрація відбувається за цим посиланням: посилання.
Не пропустіть можливість приєднатися до цього заходу та весело провести час разом з Молодіжною Радою "Майбутнє Славутича"!
Фото: Facebook: Молодіжна рада "Майбутнє Славутича"