![У місті Славутич відбувся старт програми Скаутингу! фото У місті Славутич відбувся старт програми Скаутингу! фото](/storage/thumbs/520/S2f/fXN/IssOIIgL0FfVxOzUiiCg3KTV-metaNDM0NzI4NDUwXzQwMjU1MzI4OTA3ODM0OF81NzI2NDE4NzM0OTU1MTM5MDUxX24uanBn-.webp)
У місті Славутич відбувся старт програми Скаутингу! Протягом 21-22 березня команда Молодіжного простору пройшла підготовку до проєкту "Я серед своїх" за підтримки Національної Організації Скаутів України.
Учасники отримали навички першої домедичної допомоги та психологічної підтримки для дітей, а також вивчили основи скаутингу та ігрові методики роботи з молоддю. Головна мета проєкту - забезпечити дітей та молодь, постраждалих від війни, системною підтримкою.
Проєкт спрямований на дітей та підлітків віком 10-15 років і передбачає різні формати зустрічей, включаючи тренінги, ігри, квести, мандрівки та екскурсії.
Слідкуйте за оголошеннями для приєднання до команди скаутів, що розпочне набір незабаром!
![У місті Славутич відбувся старт програми Скаутингу! фото №1 У місті Славутич відбувся старт програми Скаутингу! фото №1](https://slavutych.info/storage/6206/conversions/Oc3jNPbly0gXlUWgtSlqTScdQCQTNt-metaNDM0NzIzMjc4XzQwMjU1MzI4MjQxMTY4Ml81MTk1NDQwNjY2NzEyNzE5MzcwX24uanBn--preview.webp)
![У місті Славутич відбувся старт програми Скаутингу! фото №2 У місті Славутич відбувся старт програми Скаутингу! фото №2](https://slavutych.info/storage/6207/conversions/Cj0fQPynKt71hN2nNGUXZm5u9NSSk1-metaNDM0NzI4MTAwXzQwMjU1MzMwMjQxMTY4MF80NjM5ODk1MjM4NTAyNjgzNTc4X24uanBn--preview.webp)
![У місті Славутич відбувся старт програми Скаутингу! фото №3 У місті Славутич відбувся старт програми Скаутингу! фото №3](https://slavutych.info/storage/6208/conversions/L5yEWUhf9rQw7iJ3jMzEh0msn1auAE-metaNDM0NzMzMjMzXzQwMjU1MzMwNTc0NTAxM180NDE2NTg3NTIyNTM5MDIzMTkwX24uanBn--preview.webp)
![У місті Славутич відбувся старт програми Скаутингу! фото №4 У місті Славутич відбувся старт програми Скаутингу! фото №4](https://slavutych.info/storage/6209/conversions/uH6JuN1PkzYXWKNiVkAQ2d7pkvoGhr-metaNDM0NzI4NDUwXzQwMjU1MzI4OTA3ODM0OF81NzI2NDE4NzM0OTU1MTM5MDUxX24uanBn--preview.webp)
![У місті Славутич відбувся старт програми Скаутингу! фото №5 У місті Славутич відбувся старт програми Скаутингу! фото №5](https://slavutych.info/storage/6210/conversions/ZoFdhXvZNYJQkR8dT5KsAJf9cRhw1Z-metaNDM0NzM1NjI4XzQwMjU1MzI5MjQxMTY4MV8yMDMxMjM1MzEzOTgxNzM4MDUwX24uanBn--preview.webp)
![У місті Славутич відбувся старт програми Скаутингу! фото №6 У місті Славутич відбувся старт програми Скаутингу! фото №6](https://slavutych.info/storage/6211/conversions/072c68Wdq0ua9kcnBZOlbsKi7FX5aS-metaNDM0NzM1MTY2XzQwMjU1MzI4NTc0NTAxNV84MDk2MzI5MTUwNzgxNjkxOTg3X24uanBn--preview.webp)
![У місті Славутич відбувся старт програми Скаутингу! фото №7 У місті Славутич відбувся старт програми Скаутингу! фото №7](https://slavutych.info/storage/6212/conversions/l7OIGhOfCl5OZyPAPIWU7xcD3rdlMa-metaNDM0NzQ5MzU2XzQwMjU1MzI5NTc0NTAxNF82MDIxMTExOTk1Mjk2MDIxOTM0X24uanBn--preview.webp)
![У місті Славутич відбувся старт програми Скаутингу! фото №8 У місті Славутич відбувся старт програми Скаутингу! фото №8](https://slavutych.info/storage/6213/conversions/guFTvCR4apN96uuXT47fVomM4XTgyb-metaNDM0NzM3NDc0XzQwMjU1MzI5OTA3ODM0N18zNjM3MjA2NzYyNDUxNTMzMDYxX24uanBn--preview.webp)
Фото: Facebook: Молодіжний простір м. Славутич