![Молодь долучається до екологічного руху: благодійна акція до дня довкілля на Чорнобильській АЕС фото Молодь долучається до екологічного руху: благодійна акція до дня довкілля на Чорнобильській АЕС фото](/storage/thumbs/520/RPr/85K/pmOaZlWI2MWbn1q6aIJKplCQ-metaNDMzOTMwMjA4XzczMTY5ODkzNTgxNzY1N18yMTMyMDgyNTM2Mzg5MDg5MF9uLmpwZw==-.webp)
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС» здійснило екологічну акцію напередодні Дня довкілля. Молодіжна організація ППО ЧАЕС організувала збір макулатури в приміщеннях офісів та навчально-тренувальних центрів підприємства.
В ході акції було зібрано 531 кілограм використаного паперу та картону, що у підсумку призвело до заробітку 1580 гривень. Заступник голови молодіжної організації, оператор устаткування для подавлення радіоактивності та дезактивації 4 розряду Централізованого енергоблоку (НБК) Євген Кигим повідомив, що всі зібрані кошти будуть направлені на потреби працівників Чорнобильської АЕС, які перебувають на службі у Збройних силах України.
Ця акція - лише початок: за словами Євгена Кигима, молодь готова організовувати подібний збір навіть щомісячно. Це вигідно для всіх: підприємства, яке відмовляється від непотрібних паперових відходів, воїнів-славутичан та, звісно, навколишнього середовища, яке страждає від війни.
![Молодь долучається до екологічного руху: благодійна акція до дня довкілля на Чорнобильській АЕС фото №1 Молодь долучається до екологічного руху: благодійна акція до дня довкілля на Чорнобильській АЕС фото №1](https://slavutych.info/storage/6303/conversions/tuT6rfyiEkaBADTlPh2Erm3joFitSz-metaNDMzOTcyNDE5XzczMTY5ODk0NTgxNzY1Nl84OTgzMDM0MzY2NjE3MDQwMDg3X24uanBn--preview.webp)
![Молодь долучається до екологічного руху: благодійна акція до дня довкілля на Чорнобильській АЕС фото №2 Молодь долучається до екологічного руху: благодійна акція до дня довкілля на Чорнобильській АЕС фото №2](https://slavutych.info/storage/6304/conversions/FyGU3gyeFRKOro9uSfuFq8MnHqzQtV-metaNDMzOTU2Nzc0XzczMTY5OTAwMjQ4NDMxN18zMzkzMDg1OTcwNjAzODk2NDIzX24uanBn--preview.webp)
![Молодь долучається до екологічного руху: благодійна акція до дня довкілля на Чорнобильській АЕС фото №3 Молодь долучається до екологічного руху: благодійна акція до дня довкілля на Чорнобильській АЕС фото №3](https://slavutych.info/storage/6305/conversions/1bE48AHhlk7GYcW4DXf3i5sg39aMgG-metaNDM0MDE5MjU3XzczMTY5ODk4NTgxNzY1Ml8xMjk0NzkyMDU5NzU2OTI2OTUwX24uanBn--preview.webp)
![Молодь долучається до екологічного руху: благодійна акція до дня довкілля на Чорнобильській АЕС фото №4 Молодь долучається до екологічного руху: благодійна акція до дня довкілля на Чорнобильській АЕС фото №4](https://slavutych.info/storage/6306/conversions/46ofPsoMgHao3KFwYGa9bgc0CWmsy9-metaNDM0NDc3MDI1XzczMTY5ODkyNTgxNzY1OF85MDYyNzQwMjkwODI3NDEwMzEwX24uanBn--preview.webp)
![Молодь долучається до екологічного руху: благодійна акція до дня довкілля на Чорнобильській АЕС фото №5 Молодь долучається до екологічного руху: благодійна акція до дня довкілля на Чорнобильській АЕС фото №5](https://slavutych.info/storage/6307/conversions/c9bF9S1z8SotORWM4V8xGmVwl3TGs8-metaNDM0NDk1ODEyXzczMTY5ODk4OTE1MDk4NV81NzEwNTA3MjU1MzU3NjMwNTUyX24uanBn--preview.webp)
Фото: Facebook: Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС»