![Ексклюзивний тренінг від Молодіжного простору Славутича: вивчаємо, як впливати на прийняття рішень та відстоювати свої права фото Ексклюзивний тренінг від Молодіжного простору Славутича: вивчаємо, як впливати на прийняття рішень та відстоювати свої права фото](/storage/thumbs/520/Rg6/KZs/Sh9xtadCfOR1EaQl4hFfwNpq-metaNDM1MzE4MDY4XzQwNDQwNjU4ODg5MzAxOF83NDIwNzQ3NjUyNzIyMDg0OTQ3X24uanBn-.webp)
Молодіжний простір м.Славутич запрошує на дводенний тренінг із помічницею депутатки Київської міської ради.
6 квітня розпочинається з теми "Взаємодія з органами влади: як впливати на прийняття рішень та ефективно розробляти політики".
Учасники розглядатимуть теоретичні аспекти та актуальні практичні кейси.
7 квітня продовжиться темою "Правові ідеї для змін у суспільстві: вчимося не поступатися, а відстоювати", де учасникам нададуть практичні поради щодо грамотного захисту позицій.
Місце та час проведення можна дізнатися після реєстрації за посиланням.
Подія відбудеться в межах проєкту «МолодьТуТ: створи простір молодіжних перспектив у своїй громаді» програми USAID Ukraine - USAID Україна Мріємо та діємо, яка виконується IREX in Ukraine. Проєкт "МолодьТуТ" реалізується у партнерстві з NGO Youth Platform \ ГО "Молодіжна Платформа".
Фото: Facebook: Молодіжний простір м. Славутич