![Починає роботу 25-та міська педагогічна виставка: «Освіта Славутича - 2024"» фото Починає роботу 25-та міська педагогічна виставка: «Освіта Славутича - 2024"» фото](/storage/thumbs/520/63D/2Ii/uh9Mv5IuJRDr5C4HYbKda0Cf-meta0J_QvtC80LjQu9C60LggKDEyKS5wbmc=-.webp)
Управління освіти і науки Славутицької міської ради повідомляє, що сьогодні, 10 квітня 2024 року, розпочинає свою роботу 25-а міська педагогічна виставка "Освіта Славутича - 2024".
Віртуальна експозиція виставки, розміщена на порталі Padlet, включає 39 матеріалів педагогічного досвіду вчителів та авторських колективів міста. Матеріали подані до різних номінацій, включаючи управлінські технології, дошкільну освіту, початкову освіту, суспільно-гуманітарну освіту (англійська мова), природничо-математичну освіту (біологія, математика), виховну роботу, позашкільну освіту, інклюзивне навчання та спеціальну педагогіку, психологічну службу, соціальний захист дітей та молоді, а також презентації.
Заявки на участь у виставці надійшли від 12 закладів, включаючи загальноосвітні та дошкільні заклади, а також центри "БлагоДар" і "Родинний затишок".
Відвідати віртуальну експозицію міської педагогічної виставки можна за цим посиланням.