Сімейне спортивне свято «Єдина Родина Славутича». Фото та відео-репортаж

В межах грантового проєкту, що реалізується за підтримки Спільної ініціативи Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Мери за економічне зростання» відбувся загальноміський захід згуртованості «Єдина родина Славутича»

В межах грантового проєкту, що реалізується за підтримки Спільної ініціативи Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Мери за економічне зростання» відбувся загальноміський захід згуртованості «Єдина родина Славутича»

Сімейне спортивне свято «Єдина родина Славутича» – це захід, спрямований на об'єднання вимушено переміщених сімей і місцевих жителів міста Славутич. Організація таких заходів має на меті створити єдність серед жителів і надати підтримку новим мешканцям, які повинні  відчувати  себе частиною нашої громади.

Ця ініціатива має важливе значення для сприяння інтеграції нових жителів у місцеве життя. Спортивні заходи допомагають створити сприятливу атмосферу для знайомств та взаємодії між різними групами мешканців. Діти та їхні батьки мали  змогу зустрітися з іншими сім'ями, поділитися досвідом та відчути підтримку спільноти.

На такому святі важливе місце відводиться спортивним змаганням, які сприяють формуванню здорового способу життя і підтримці командного духу. Змагання у програмі були різної складності з якими всі учасники успішно справились.

Крім того, у програмі свята були й інші розважальні активності, які сприяють об'єднанню учасників. Наприклад, це  концерт місцевих виконавців, а виступи із номерами які підготували діти разом зі своїми керівниками.

[GALLERY-539]

Це свято також може стати чудовим шансом для місцевих підприємців та організацій долучитися до підтримки ініціативи. 

Завдяки сімейному спортивному святі "Єдина Родина Славутича" нові мешканці зможуть швидше і легше адаптуватися до нового місця проживання та відчути себе повноцінними членами місцевої громади. Такі заходи допомагають підтримати дух спільноти та підвищити якість життя для всіх мешканців міста.

На святі,  кожен учасник отримав особливі призи, що підкреслюють патріотичний дух. Усі були заглиблені в атмосферу радості та солодких сюрпризів.

[GALLERY-540]

Учасники свята були приємно здивовані отриманням патріотичних браслетів, які стали не лише прикрасою, а й символом єдності та гордості за свою країну. Ці браслети не лише додали святкового настрою, але і надихнули усіх присутніх на виявлення патріотичних почуттів.

Крім цього, всі гості могли насолодитися солодощами, які були вкрай смачним додатком до святкового столу. Ці ласощі дарували усмішки та задоволення кожному.

Однак особливу радість та гордість відчували п'ять команд-лідерів, які виявились найкращими у конкурсах та іграх. Кожна з цих команд отримала додатковий подарунок у вигляді великих солодких пирогів. Які вони розділили з усіма присутніми гостями.

[GALLERY-541]

Ці розкішні десерти стали справжнім виразом визнання їхньої старанної роботи та командного духу. А ще і єдності. 

Таким чином, свято принесло не лише веселощі та розваги, а й важливі значущі подарунки, що підкреслили дух патріотизму та спільноти серед учасників. Нехай ці пам'ятні події будуть надихати на нові звершення та єднання всіх мешканців міста.

Фото: Богдан Волох

Відео: Ольга Мельник

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: