16 Квітня 2024
683
![Життя у Славутичі через призму Чорнобильської трагедії — програма «Факти» зняли сюжет у місті фото Життя у Славутичі через призму Чорнобильської трагедії — програма «Факти» зняли сюжет у місті фото](/storage/thumbs/520/PoC/Lym/jDxNZNTpuilEHwKmxby7sTXd-metacGhvdG9fMjAyNC0wNC0xNl8xMi0zMS01MC5qcGc=-.webp)
Міська рада Славутича оголосила, що програма "Факти" готує серію репортажів до роковин аварії на Чорнобильській АЕС.
Вчора знімальна група активно працювала в місті, здійснюючи зйомки для цієї програми. Під час інтерв'ю з міським головою Юрієм Фомічевим журналісти отримали важливу інформацію про окупацію міста, пережитий блекаут, а також проблеми з логістикою для персоналу Чорнобильської АЕС.
Вони також дізналися про поточні аспекти життя громади. Крім того, журналісти відвідали залізничний вокзал, ТОВ "Нова кухня" та дитячий садок "Калинка".
Очікуємо цікавий сюжет у телемарафоні "Єдині новини".
Фото: Славутицька міська рада