![Спортивний фестиваль «Перша ліга»: Здорова Україна у Славутичі фото Спортивний фестиваль «Перша ліга»: Здорова Україна у Славутичі фото](/storage/thumbs/520/j3u/HtO/u3w4kgQTYeStwg2aZWkc9NPL-metaNDM1MzU1MDcxXzk3MjkxODkxODE2NzA1NV83NTc0MDQwNDYyNTcwMTA2NTIxX24uanBn-.webp)
У Славутицькому ЗЗСО №1 відбувся територіальний етап спортивних ігор «Учнівська ліга Здорова Україна», відомий як «Перша ліга».
Цей захід, проведений 17 квітня, зібрав чотири команди п'ятикласників, що вивчали нові модулі з фізичної культури за програмою Нової української школи: «Регбі-5», «Рухливі ігри», «Доджбол», «Альтимат», «Cool Gamеs».
Про це повідомляє управління освіти і науки Славутицької міської ради.
Торік ця спортивна традиція була започаткована у формі спортивного фестивалю. Під час заходу діти взяли участь у загальній руханці, ознайомилися з правилами проведення модулів та попрактикувалися в них.
Висловлюємо щиру подяку вчителям фізичної культури, які представили модулі: Олені Гапоненко, Ірині Балан, Володимиру Полегешку, Юлії Якубець, Олегу Приходьку.
Дякуємо Славутицькому ЗЗСО №1 за створені умови для проведення «Першої ліги» та координатору спортивного заходу Валентині Заікіній — спеціалісту Управління освіти.
![Спортивний фестиваль «Перша ліга»: Здорова Україна у Славутичі фото №1 Спортивний фестиваль «Перша ліга»: Здорова Україна у Славутичі фото №1](https://slavutych.info/storage/7008/conversions/Y0LhqiiUnqux5MQIBP4N6jsUO3zZBj-metaNDM5MDY2NTQxXzk3MjkxODk5ODE2NzA0N184NjY5NjA5OTE4MjcyODcyMDM4X24uanBn--preview.webp)
![Спортивний фестиваль «Перша ліга»: Здорова Україна у Славутичі фото №2 Спортивний фестиваль «Перша ліга»: Здорова Україна у Славутичі фото №2](https://slavutych.info/storage/7009/conversions/2HsdNncufvruY3E619A2BAnAmku0Wj-metaNDM5MTM5NDMxXzk3MjkxODc5NDgzMzczNF8xOTMyMzQwMDAxNDEyMjYwMzEzX24uanBn--preview.webp)
![Спортивний фестиваль «Перша ліга»: Здорова Україна у Славутичі фото №3 Спортивний фестиваль «Перша ліга»: Здорова Україна у Славутичі фото №3](https://slavutych.info/storage/7010/conversions/dieobyZPk525KcuUEdVUCuySDV6Np6-metaNDM5MTAwNzM5Xzk3MjkxOTAxODE2NzA0NV8zMDUxNDcyOTU0Mjc0NzQ4OTQ5X24uanBn--preview.webp)
Фото: Facebook: Управління освіти і науки Славутицької міської ради