21 Квітня 2024
466
![Відродження після аварії на ЧАЕС: Долучайтесь до челенджу #КвіткаВідродження! фото Відродження після аварії на ЧАЕС: Долучайтесь до челенджу #КвіткаВідродження! фото](/storage/thumbs/520/5nd/VwX/gXTGfR4uOX5z1OyWncR5ERG0-metaMTYxOTE4MDcwMS02MTQyLmpwZw==-.webp)
Палац дітей та молоді, на своїй сторінці у Фейсбуці закликає славутичан долучитися до челенджу #КвіткаВідродження.
У цьому челенджі символом стала троянда, виготовлена в техніці оригамі, яка стала пам'ятним знаком Чорнобильської трагедії.
Мета цього челенджу — поширення та впізнаваність символу серед мешканців міста. Організатори сподіваються, що молодь буде знати історію виникнення символу, навчиться його виготовляти та пропагувати ідею серед своїх друзів як в Україні, так і за кордоном.
#КвіткаВідродження - це символ сили, відваги і нескореності українського духу, а також символ любові до всього живого заради майбутнього. Майстер-клас з виготовлення символу можна подивитись у відео: