34-й Пробіг на честь Героїв Чорнобиля: Спортивна традиція та спільна пам'ять

Наступного року відбудеться 35-й ювілейний Пробіг пам'яті Героїв Чорнобиля. Один з учасників цьогорічного пробігу, Влад Мочений, висловив бажання приїхати на наступний рік до Славутича, як переможець 5-кілометрової дистанції.

Наступного року відбудеться 35-й ювілейний Пробіг пам'яті Героїв Чорнобиля. Один з учасників цьогорічного пробігу, Влад Мочений, висловив бажання приїхати на наступний рік до Славутича, як переможець 5-кілометрової дистанції.

Його приваблює саме місто, організація Пробігу та можливість спілкування. Історія Міжнародного Пробігу налічує немало яскравих сторінок, але найкраще на цьому спортивному святі – це його учасники.

Славутчанин Валерій Говоров, Валерій Сулімов, Константін Бондарев, Боріс Михайлов, Валерій Ушак, Володимир Рябов та інші. Володимир Рябов із Чернігова, понад 30 разів виходив на старт Славутицького Пробігу, і залишається активним учасником і сьогодні.

Він ділиться:

"Я бігав різні дистанції, але Славутич мені подобається своєю атмосферою комфорту, дружби, толерантності, бажанням оргкомітету, міської влади, а також просто мешканців Славутича, які тепло зустрічають учасників Пробігу, немов удома. Траса прокладається як завжди серед чудових краєвидів із якісним дорожнім покриттям."

На старт Пробігу вперше вийшла чернігівка Ольга Остапенко. Разом зі своїми друзями та колегами вона вирішила спробувати себе у цьому спортивному змаганні в Славутичі. Вона не вперше в місті, і їй, як завжди, подобається дружня атмосфера, єдність та підтримка товаришів. Знаючи Олю з фотостудії "Данко" Чернігівського обласного палацу дітей та юнацтва, згадуємо разом участь у міжнародному фестивалі дитячої демократії, телебачення та преси "ЗОСЯ". Ольга підкреслила:

"Сподобалося, що як завжди захід має підтримку всього міста, сподобалися розповіді представників школи гідів і гідес, які познайомили з окремими сторінками розвитку міста, особливо воєнного часу. Сподобалося, що можна було і сувенір купити і пірожок з'їсти, це надало мирний час фестивалю".

У цьому році близько 170 учасників взяли участь, і, як завжди, кожен з них отримав пам'ятну медаль, яку йому вручали волонтери на фініші, разом з невеличким пакунчиком підтримки від партнерів і спонсорів Пробігу.

Валерій Сулімов, розпочинаючи нагородження, висловив подяку спонсорам і партнерам 34 Пробігу пам'яті Героїв Чорнобиля. Це головний спонсор ТОВ "Технолоджі Україна", а також партнери: "Нова кухня", Фонд "Чорнобиль, Славутич розвиток", американська благодійна організація, яка працює в Чорнобильській зоні. Як завжди, нагороди очікували переможців у кожній віковій категорії по кожній з трьох дистанцій.

Також на кожній дистанції були визначені абсолютні переможці. Абсолютним переможцем на півмарафонській дистанції глядачі відзначили вже після першого кільця дистанції. Киянин Юрій Краст вже зі старту відірвався від основної групи й фінішував першим. Другим і третім стали Микола Бойко і Микита Нагорний. Серед жінок Катерина Клепацька, Анастасія Почекутова і Наталія Лещенко.

Вітаємо усіх учасників Пробігу та дякуємо спонсорам та партнерам за підтримку цієї благородної ініціативи!

[GALLERY-571]

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: