Святкуємо день англійської мови: Важливість та можливості мови, яка змінює світ

23 квітня відзначається "День Англійської мови" – свято, що підкреслює значення англійської як глобальної мови.

23 квітня відзначається "День Англійської мови" – свято, що підкреслює значення англійської як глобальної мови.

Сьогодні англійська мова є найпоширенішою мовою у світі. Вона використовується як офіційна мова комунікації в багатьох країнах, міжнародних організаціях та бізнесі. Безсумнівно, знання англійської відкриває безліч можливостей для спілкування, освіти та кар'єрного зростання. Історично англійська мова розвивалася як результат взаємодії різних культур та імперій. Завдяки розширенню британської імперії та подальшому впливу Сполучених Штатів, англійська стала домінуючою мовою у багатьох сферах життя. Сучасна глобалізація, зокрема розвиток технологій та інтернету, значно підсилила популярність англійської мови як засобу спілкування між різними націями. Для багатьох людей вивчення англійської стало необхідністю для успіху в сучасному світі. Тому "День Англійської мови" – це час вшанувати цю мову, яка зближує нас у світі, де комунікація стає ключовим фактором розвитку та розуміння.

У сучасному світі володіння англійською мовою стає все більш важливим як для особистого, так і для професійного розвитку. Багато дорослих людей цікавляться вивченням англійської, але бояться або сумніваються у своїх здібностях. Це абсолютно нормально, і сучасні технології роблять процес навчання більш доступним і привабливим.

Безкоштовні програми для навчання англійської

  • Duolingo: Duolingo є однією з найпопулярніших мобільних програм для вивчення мов. Вона пропонує короткі ігрові уроки з граматики, лексики та вимови, що дозволяє користувачам вчитися відповідно до свого темпу.
  • Memrise: Memrise спеціалізується на запам'ятовуванні слів та фраз за допомогою інтерактивних методів. Програма пропонує широкий вибір курсів на будь-який смак.
  • Busuu: Busuu дозволяє вивчати англійську, спілкуючись з реальними носіями мови. Ви можете писати вправи та спілкуватися з іншими учнями для покращення навичок.
  • BBC Learning English: Цей ресурс пропонує відеоуроки, аудіоматеріали та статті на різноманітні теми для покращення англійської мови.

Чому варто вивчати англійську в дорослому віці

  • Кар'єрні можливості: Знання англійської мови розширює коло можливостей для кар'єрного зростання та працевлаштування.
  • Комунікація: Вміння спілкуватися англійською відкриває можливості для нових знайомств та міжнародних дружб.
  • Розвиток мозку: Вивчення нової мови покращує когнітивні здібності та пам'ять.

Не бійтеся помилок або повільного прогресу. Вивчання мови — це процес, що потребує часу і практики. Виберіть програму, яка вам подобається, і регулярно відводьте час на навчання. Поступово ви будете помічати свій прогрес і збільшення впевненості в собі.

Навчання англійської мови в дорослому віці є цінним і дозволяє досягти багатьох цілей. Використовуйте доступні інструменти, такі як безкоштовні мобільні програми, щоб зробити процес навчання цікавішим і ефективнішим. Не бійтеся вибратися за межі своєї зони комфорту — це перший крок до нових можливостей і досягнень!

В Славутичі Олеся Карцева відкрила і  є власницею  Англійської школи «Alice From Wonderland» вже 4,5 роки. 

Як каже сама засновниця школи:

-В нас навчаються різні вікові категорії: діти, підлітки та дорослі. Вже другий рік поспіль ми проводимо підготовку до міжнародних Кембриджських іспитів з англійської мови. Наразі ми готуємо наступну групу для складання Cambridge exams у Варшаві, де наші студенти підтверджують свій рівень Англійської. Ми пишаємось кожним учнем та підтримуємо на кожному етапі. Ми допомагаємо подолати мовний барʼєр за допомогою комплексного підходу та якісного навчання!

Тому якщо у Вас є бажання вивчити більш досконало англійську мову — не бійтеся і пробуйте.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: