Завантаження ...
Новобудови Києва

Містична феєрія у Славутичі: Вистава «Конотопська відьма» у виконанні Modern Theatre

Містична феєрія у Славутичі: Вистава «Конотопська відьма» у виконанні Modern Theatre фото

Сьогодні в Кіно-Концертному комплексі Славутича пройшла неймовірна вистава від Українського Сучасного Театру «Modern theatre» під назвою «Конотопська відьма». Це була справжня містична феєрія, яка змусила глядачів відчути всю глибину і загадковість української культури.

…У темнім лісі чорна хмара,
Там нечиста сила марить.
Ти пройди тим темним лісом…
Ти пройди тим темним лісом…

Режисер-постановник Дмитро Рачковський втілив на сцені захоплюючий сюжет за однойменною повістю Григорія Квітки-Основ'яненка. Це була не просто вистава, а справжня фантасмагорія, яка захоплювала глядачів своєю сюжетною лінією, видовищними декораціями та сміливою режисурою.

 «Відьми – норовливий народ: роблять не так, як їх просять, а так, як їм заманеться».  

Сюжет вистави розповідав про козацького старшину Микиту Забрьоху з Конотопу, який потрапляє в низку надзвичайних подій. Він стикається з магією, сном та реальністю, що плутаються і створюють неймовірну атмосферу загадки та таємниці.

Особливу роль у виставі відіграв писарчук сотника — Прокіп Пістряк, який контролював усі містичні дії. Він став символом хитрості та підступності, що сплітається з реальністю та маніпулює подіями на свою користь.

Актори театру майстерно передали всю глибину та складність сюжету, дозволяючи глядачам зануритися у світ містики та фантазії. Вони змогли вдало поєднати класичний стиль повісті з сучасними елементами, що надали виставі особливого колориту та шарму.

Під час перегляду глядачі отримали не лише задоволення від яскравого шоу на сцені, а й мали змогу задуматися над глибокими моральними та філософськими аспектами, які втілені в сюжеті. Аплодисменти та посмішки на обличчях глядачів свідчили про те, що вистава справді зачарувала і змусила задуматися.

Уся магія та чарівність української культури ожила на сцені Славутича завдяки таланту акторів театру «Modern theatre». Це був незабутній вечір, який залишиться у пам'яті кожного глядача надовго.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: