Гарячі дебати: Що відбулося на 28 Сесії Славутицької міської ради?

Чергова 28-ма сесія Славутицької міської ради, яка відбулася 22 квітня, розпочалася з запізненням на годину через відсутність необхідного кворуму, але о 10:00 годині вона все ж розпочалася.

Чергова 28-ма сесія Славутицької міської ради, яка відбулася 22 квітня, розпочалася з запізненням на годину через відсутність необхідного кворуму, але о 10:00 годині вона все ж розпочалася.

Як завжди, на початку, місцеві чиновники вшанували пам'ять воїнів, які віддали своє життя за Україну, хвилиною мовчання.

Війна забирає життя наших мешканців, які на передовій борються з ворогом, проявляючи приклади незламності, мужності, стримуючи ворога, але, на жаль, війна без втрат не буває. Отож зараз у черговому порядку денному засідання 28-ої сесії VIII скликання стоїть питання "Про присвоєння звання 'Почесний громадянин міста' (посмертно) трьом мешканцям міста".

Після уточнень та затвердження порядку денного слово було надано нині військовому, депутату міської ради Михайлу Шинкаренку. Він розповів про складний стан на фронті, де ворог не рахує ані особистих втрат, ані матеріальних і технічних. Необхідно ще більше проявляти згуртованість, ще більше підтримувати технічним обладнанням:

"Кожен з нас повинен чітко собі уявляти, що без його особистого вкладу і підтримки ЗСУ ми не збережемо нашу країну!"

Депутат Дмитро Стельмах виніс пропозиції щодо внесення обговорення двох Звернень до Кабінету Міністрів України і Верховної Ради України, які стосуються перепідпорядкування ГСП ЧАЕС (інтеграції комплексу Чорнобильської АЕС) в атомний комплекс України та прискорення прийняття Закону, що стосується виведення з експлуатації ЧАЕС і перетворення зони на екологічно безпечну територію.

Було прийнято рішення про включення цих звернень окремими питаннями в порядок денний сесії.

Ще до обіду депутати розглянули два питання: про затвердження Концепції профільної середньої освіти Славутицької міської громади та про затвердження Плану трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Славутицької міської громади. 

Ці питання в тій або іншій формі розглядалися минулого року. В обговоренні взяли участь не тільки депутати, а й педагоги, батьки, представники громади.

Гарячі дебати не дали спільної думки, яка сприяла б прийняттю рішення з цих питань. Не сприяло прийняттю рішення й те, що Міністерство освіти рішення по цим питанням (закон про професійну середню освіту) законодавством віднесло до 2027 року.

Питання не були прийняті шляхом голосування. Після обіду сесія продовжила свою роботу, але не встигла завершитись. 28 сесія буде продовжена. Інформація про роботу буде надана пізніше.

[GALLERY-584]

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: