![Японські журналісти відвідали Славутич до 38-ї річниці Чорнобильської трагедії фото Японські журналісти відвідали Славутич до 38-ї річниці Чорнобильської трагедії фото](/storage/thumbs/520/BFk/EWH/7SaeXh9GLaVLLvBHyhnPOj4M-metacGhvdG9fMjAyNC0wNC0yNF8xNi01Ny00OS5qcGc=-.webp)
Сьогодні, в рамках відзначення 38-х роковин Чорнобильської трагедії, журналісти інформаційного агентства "Kyodo News" відвідали Славутич.
Про це повідомляє телеграм-канал Славутицької міської ради.
Японський кореспондент Такуя Хатакеяма поговорив з міським головою Юрієм Фомічевим, відвідав відкриття IX Міжнародної конференції INUDECO 2024, ознайомився з роботою переселеного підприємства "Нова кухня", зустрівся зі славутицькими підприємцями у Бізнес-парку та з великим задоволенням побачив місто під час екскурсії.
Особливо приємне враження на гостей справила алея сакур у центрі Славутича, що була висаджена до 25-річчя встановлення дипломатичних зв'язків між Японією та Україною. Справді, місцеві мешканці та відвідувачі міста щороку насолоджуються цвітінням сакур — символом краси, ніжності, весняного оновлення та мимовільності життя.
Фото: Славутицька міська рада