В Славутичі готують друге видання Альманаху та шукають авторів

У житті військових, особливо під час війни або важких місій, важливо мати засоби для відпочинку та переключення уваги від стресів та травм, що супроводжують їхню службу.

У житті військових, особливо під час війни або важких місій, важливо мати засоби для відпочинку та переключення уваги від стресів та травм, що супроводжують їхню службу.

Саме тому багато воїнів знаходять втіху та вираз своїх почуттів у мистецтві, зокрема у письменстві. Це виявляється не лише засобом виразу, але й ефективним видом арттерапії — самодопомоги, яка дозволяє військовим звільнитися від емоційного напруження та болю, що накопичується під час служби.

Не дивно, що окопи стають не лише місцем захисту, але й імпровізованою студією письменників-воїнів. Соціально психологічний Центр м.Славутич вже в друге  організовує проєкт, який уже здобув популярність серед військових — видання Альманаху, збірника віршів та літературних творів, створених саме воїнами які нас захищають. 

Цей альманах — це не лише книга віршів. Він став справжньою психологічною опорою для учасників конфліктів, дозволяючи їм виразити свої почуття та поділитися досвідом з іншими воїнами. Проєкт залучає до участі кожного, хто бажає взяти участь у творчому процесі та знайти втіху у слові. Та поділитися своїми почуттями та переживаннями з цивільним населенням. 

Збираючи ці твори разом, створюється не лише зв'язок між учасниками воєнних дій, а й міцна моральна підтримка. Кожна сторінка Альманаху — це святиня, що захищає воїнів, надаючи їм можливість поділитися своїм тяжким досвідом та знайти внутрішню силу.

Процес створення цього видання — це не лише творчий експрес для воїнів, але й важлива практика самовираження та терапії. Він нагадує, що кожен, незалежно від обставин, може знайти сили  та ресурс  у мистецтві.

Шановні ветерани та військовослужбовці!

Ми знаємо, що серед вас є багато літературно обдарованих людей з  неабияким життєвим досвідом. Тому – долучайтеся!
Після видання поетичного Альманаху, кожен отримаєте його екземпляр.

Вимоги до творів:

1.    Приймаємо лише поезію, написану українською мовою.
2.    Напишіть назву віршу (якщо є) та рік його написання (шрифт Times new roman (14). 
3.    Кожен може надіслати до 8 віршів, але ми залишимо за собою право відібрати вірші для публікації на свій розсуд (це з нашого попереднього досвіду).
4.    Гонорар авторам не передбачається, бо будемо самі шукати кошти для видання Альманаху. 
5.    Вірші чекаємо з дня публікації оголошення по вересень 2024 року включно.

Додатково просимо надати інформацію про Вас:

1.    Прізвище, ім'я, по батькові.
2.    Позивний (за бажанням).
3.    Рік та місце народження.
4.    Коротенька інформація  про  службу (період, звання, участь у бойових діях, нагороди) – 4-5 речень.
5.    Якщо Ви вже видавали свої збірки – напишіть.
6.    Поштова адреса, е-mail, контактний телефон

Твори надсилати на адресу: spc2016@ukr.net (тема: Альманах)

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: