Відкриття магазину "THRASH" у Славутичі. Фоторепортаж та враження

Новий супермаркет відкрився у Дніпровському кварталі о 11:00, що стало важливою подією для місцевих мешканців. Цей супермаркет - один із двох, які замінили магазин "Сільпо".

Новий супермаркет відкрився у Дніпровському кварталі о 11:00, що стало важливою подією для місцевих мешканців. Цей супермаркет — один із двох, які замінили магазин "Сільпо". 

Продавчиня Оксана розповідає: 

"Я працювала у "Сільпо" п'ять років, і разом з управителем і ще 10 працівниками, після співбесіди, була прийнята на роботу в супермаркет "Траш". Я щаслива, що маю роботу, і розмір зарплати залишився тим же. Я вважаю, що у нас склалася чудова робоча команда".

Керівник магазину Ярослав Суходольський також перейшов в "Траш" після 10 років роботи в "Сільпо". Він люб'язно запрошує мешканців міста відвідати мережу магазинів "Траш". Другий магазин мережі відкриється 17 травня 2024 року на привокзальній площі №5.

"Сьогодні, 25 квітня, у день відкриття ми підготували для відвідувачів дегустацію та інші смаколики. Наш магазин буде працювати щодня з 7:00 до 23:00, а піцерія - з 10:00 до 22:00. Ми раді бачити місцевих жителів у нашому магазині".

[GALLERY-588]

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: