Завантаження ...
Новобудови Києва

"Ми обов'язково повернемо всіх" - Президент Зеленський відвідав Славутич

"Ми обов'язково повернемо всіх" - Президент Зеленський відвідав Славутич фото

Президент Зеленський сьогодні відвідав Славутич. У своєму телеграм-каналі висловив свою подяку та визнання тим, хто 38 років тому рятував Україну від наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС.

У своєму зверненні він зазначив, що саме завдяки мужності й відданості українського народу вдалося локалізувати трагедію та запобігти подальшому поширенню її наслідків. Президент також висловив свою повагу всім мешканцям Славутича, які продемонстрували свій героїзм та відвагу, працюючи на станції під час російської окупації.

Він підкреслив важливість особистого вибору кожного громадянина і впевненість у тому, що спільними зусиллями Україна переможе у боротьбі за своє майбутнє.

У Славутичі, президент приділив увагу рідним військовополонених ЧАЕС, які були присутні на зустрічі. 

"Я бачу тут рідних, близьких полонених. Частину з них ми повернули додому. Ми обов'язково повернемо все. Не тільки нашу територію, а перед усім наших людей усіх наших полонених." - звернувся до рідних Володимир Олександрович

Нагадаємо, що 103 нацгвардійці, які боронили Чорнобильську атомну електростанцію, вже третій рік перебувають у полоні.

"Ми обов'язково повернемо всіх" - Президент Зеленський відвідав Славутич фото №1

"38 років тому сталася катастрофа в Чорнобилі. Радіаційна аварія, наслідки якої йшли далеко за межі цього нашого регіону, всієї України та навіть усієї Європи. Світ відчув ту катастрофу. Але все ж вона була локалізована. Розгортання катастрофи було зупинене – зупинене завдяки тому, що не сталося боягузтва наших людей, не сталося байдужості українців.

Люди врятували Україну у 22-му році, і тільки людям, усьому нашому народові Путін програє. Будь-яке зло не вистоїть проти сміливого народу, який робить усе для захисту життя. Саме такий наш народ. Можемо робити те, що для багатьох інших у світі було б неможливим. Можемо робити так, щоб життя перемагало. І маємо завжди пам’ятати, що від особистого вибору та сміливих дій кожного залежить життя всіх.

Хочемо зараз висловити нашу повагу й усім людям у Славутичі – кожному й кожній, хто зберіг ту сміливість і відданість захисту життя, які врятували всіх нас у 1986 році і які допомогли Україні навесні 22-го року. Славутич не підкорився окупантам. Проявив свій характер. Боровся. Захищався. І ми бачили вас на цій площі. Бачили героїзм тих наших людей, які в умовах російської окупації працювали на змінах на станції. Все це допомогло тоді всій нашій державі зупинити розгортання катастрофи, принесеної російською армією.

Дякуємо всім тим, хто захистив життя 38 років тому! Дякуємо кожному й кожній, хто протистояв ворогу у 22-му році! Пишаємось усіма, хто бореться заради України й життя зараз і обов’язково переможе." - Президент Володимир Зеленський

Українці борються за свій власний дім, за свою країну. Боронять свої міста і села, своїх дітей. Саме тому нас не перемогти. 

Дякую всім, хто з Україною, хто своєю силою, працею, допомогою додає енергії нашій державі. Дякую кожному й кожній, хто бʼється заради нашої держави і наших людей!

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: