![«Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото «Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото](/storage/thumbs/520/hCp/Flp/kwM4KO1b133R2JOuXonczDEY-metaSU1HXzIwMjQwNTAzXzE0MjcxMy5qcGc=-.webp)
У Славутичі відбулися триденні інтенсивні навчання з предмету "Захист України", під час яких випускники шкіл отримали важливі знання та навички, а також відзнаки за відмінність у цій сфері.
Навчання, яке тривало з 1 по 3 травня, було проведено інструкторами, вчителями та воїнами-нацгвардійцями нашої військової частини, спільно з ДФТГ під керівництвом Дмитра Стельмаха. Координацією проєкту займалась Галина Сополева.
Учні ознайомились з різними аспектами військової справи: від основ першої медичної допомоги та тактичної медицини до стрільби, зведення фортифікаційних споруд та безпечного поводження зі зброєю.
![«Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №1 «Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №1](https://slavutych.info/storage/7750/conversions/7SsY8U0SuimlbR19EMdYRMLgrW00fY-metaSU1HXzIwMjQwNTAzXzA4MzUxNC5qcGc=--preview.webp)
![«Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №2 «Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №2](https://slavutych.info/storage/7751/conversions/sUihJqQZdQ24DODRCTRMuG2pXXcSNA-metaSU1HXzIwMjQwNTAzXzA4NDg0Mi5qcGc=--preview.webp)
![«Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №3 «Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №3](https://slavutych.info/storage/7752/conversions/uEMlthmM4ex6rqqOtWWyY5Ahy37K5U-metaSU1HXzIwMjQwNTAzXzA5MTM1NS5qcGc=--preview.webp)
![«Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №4 «Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №4](https://slavutych.info/storage/7753/conversions/btAR7AqTD0k7pnBW42uTri3cfNsd1n-metaSU1HXzIwMjQwNTAzXzA5MTQxNy5qcGc=--preview.webp)
![«Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №5 «Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №5](https://slavutych.info/storage/7754/conversions/YtyZAjhwbFN5bYeyPA1rTVOiQuMYkl-metaSU1HXzIwMjQwNTAzXzA5MjkxOC5qcGc=--preview.webp)
![«Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №6 «Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №6](https://slavutych.info/storage/7755/conversions/XJ29C5iBI9iav6nfn7Ax7t9zqhSj4F-metaSU1HXzIwMjQwNTAzXzA5MjkxNi5qcGc=--preview.webp)
Оновлення дисципліни "Захист України" виявилося важливим і вчасним кроком, оскільки навчальна програма має відповідати сучасним реаліям і викликам. Курси надали учням можливість оволодіти практичними навичками та знаннями, які будуть корисні в подальшому житті.
Після успішного завершення навчання дітям були вручені заслужені нагороди.
![«Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №2 «Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №2](https://slavutych.info/storage/7757/conversions/xo4gZ7GTVoWeAmv4Qu0n1LsXoJqUfN-metaSU1HXzIwMjQwNTAzXzA5MjkzNi5qcGc=--preview.webp)
![«Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №3 «Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №3](https://slavutych.info/storage/7758/conversions/MX7bokMS1X1l267wsC1VsRSZ0P5SgX-metaSU1HXzIwMjQwNTAzXzA5Mjk1Ni5qcGc=--preview.webp)
![«Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №4 «Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №4](https://slavutych.info/storage/7759/conversions/BywhrUWwSMfAJcVn1ogrZzcBNV6r4U-metaSU1HXzIwMjQwNTAzXzA5NDIxMC5qcGc=--preview.webp)
![«Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №5 «Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №5](https://slavutych.info/storage/7760/conversions/3GUpD92AxBFyU8d7zxBxpUf3tqafHb-metaSU1HXzIwMjQwNTAzXzA5NDE1OC5qcGc=--preview.webp)
![«Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №6 «Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №6](https://slavutych.info/storage/7761/conversions/2MjoKdC5zVgapoxBO9tYdUtCqsjxt8-metaSU1HXzIwMjQwNTAzXzA5NDcyMi5qcGc=--preview.webp)
![«Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №7 «Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №7](https://slavutych.info/storage/7762/conversions/Wpo8v8Of2bKe5bDSQz5d2qlFYToSFq-metaSU1HXzIwMjQwNTAzXzEwMDE0MC5qcGc=--preview.webp)
Урочистий захід відбувся у Палаці Дітей та молоді. Начальниця управління Ніна Єрьоміна розпочала церемонію, традиційно запросивши присутніх заспівати гімн та вшанувати пам'ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.
Дівчата із колективу "Шоу DANCE", на чолі з Аліною Коваленко, вразили присутніх виконанням чутливого танцю, присвяченого воїнам. Їхній виступ нагадав всім присутнім про те, яку велику ціну платять військові за мир та безпеку нашої країни.
![«Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №3 «Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №3](https://slavutych.info/storage/7763/conversions/h1wN8fIyY7D2QjUkPeI8sLNyuyLqha-metaSU1HXzIwMjQwNTAzXzEwNDA0Ny5qcGc=--preview.webp)
![«Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №4 «Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №4](https://slavutych.info/storage/7764/conversions/Xig6qN9hH4o5cLJ3ph8g4IdIT6CJ4v-metaSU1HXzIwMjQwNTAzXzEwMzM1NS5qcGc=--preview.webp)
![«Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №5 «Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №5](https://slavutych.info/storage/7765/conversions/i7BoDnsOcHHmKcBvUrE7vu732XXmGz-metaSU1HXzIwMjQwNTAzXzExMDQ1My5qcGc=--preview.webp)
![«Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №6 «Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №6](https://slavutych.info/storage/7766/conversions/B804OfiBDWm8fuqno3iIP9xyGrJtOQ-metaSU1HXzIwMjQwNTAzXzExMDQzOS5qcGc=--preview.webp)
![«Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №7 «Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №7](https://slavutych.info/storage/7767/conversions/ZMYKBSWWINt6M5Kg4KVO9gExfcztt3-metaSU1HXzIwMjQwNTA0XzEwMTgyMy5qcGc=--preview.webp)
![«Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №8 «Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №8](https://slavutych.info/storage/7768/conversions/6K13qutcTWoPUp8WAAOVEE4vrHbXag-metaSU1HXzIwMjQwNTA0XzEwMTU1Ny5qcGc=--preview.webp)
![«Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №9 «Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №9](https://slavutych.info/storage/7769/conversions/tPJvEIneTKLkXc4M2tdC587VPnqm3i-metaSU1HXzIwMjQwNTA0XzEwMTkyNy5qcGc=--preview.webp)
Символічні нагороди з відзнакою за кращі навички отримали учасники, які продемонстрували вражаючі досягнення та високий рівень підготовки в різних аспектах військової справи.
- Автуєвич Данило, який виявив себе найкращим командиром під час проведення навчально-польових зборів;
- Данило Рибченко, визнаний найвлучнішим стрільцем;
- Бродягіна Кіра, за кращий результат стрільби з пневматичної зброї;
- Петренко Варвара, за продемонстровані вміння та навички з домедичної допомоги;
- Савчук Дарина, за високу активність та спритність у зведенні фортифікаційних споруд;
- Аліч Андрій, за проявлені навички та вміння з військової справи;
- Єрохов-Немерченко Іван, за високу активність, організаційні здібності та обізнаність в тактичній підготовці;
- Мишко Вікторія, за знання матеріальної частини зброї та навички неповного розбирання автомата Калашникова;
- Грищенко Ілля, за високий рівень тактичного поводження зі зброєю;
- Чернега Дарина, за вміння надавати першу медичну допомогу при кровотечах;
- Савенюк Єгор, за чітке злагоджене відпрацювання прийомів та способів на заняттях з тактичної підготовки;
- Рудченко Михайло, визнаний найвлучнішим стрільцем.
Нагороди були прийняті дорослими словами, які звучали на вустах нашої молоді: "Служу народові України".
![«Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №4 «Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №4](https://slavutych.info/storage/7770/conversions/95ldzsWCOrTA8klUDUJqUgRXOpw0OE-metaSU1HXzIwMjQwNTAzXzE0MzE0NS5qcGc=--preview.webp)
![«Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №5 «Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №5](https://slavutych.info/storage/7771/conversions/iSR6bXEjHgGpZ3H0wFt4nih7pIslvI-metaSU1HXzIwMjQwNTAzXzE0MTAyNS5qcGc=--preview.webp)
![«Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №6 «Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №6](https://slavutych.info/storage/7772/conversions/bqvPWxRsoctEFwpvXiyuhLqITNv72B-metaSU1HXzIwMjQwNTAzXzE0MTAzMS5qcGc=--preview.webp)
![«Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №7 «Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №7](https://slavutych.info/storage/7773/conversions/E1LYqmScegn5HwmmnyajT31fa5KtUP-metaSU1HXzIwMjQwNTAzXzE0MTk0NS5qcGc=--preview.webp)
![«Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №8 «Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №8](https://slavutych.info/storage/7774/conversions/SkkfFZ9pz4OpbQzSzBm8jFAuDobj6z-metaSU1HXzIwMjQwNTAzXzE0MjQ1My5qcGc=--preview.webp)
![«Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №9 «Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №9](https://slavutych.info/storage/7775/conversions/uC1ZHKUhucRaLlD9l23a1gkDXKgUnw-metaSU1HXzIwMjQwNTAzXzE0MjcxMy5qcGc=--preview.webp)
![«Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №10 «Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки фото №10](https://slavutych.info/storage/7776/conversions/vA5oIUeByRbOPYqFEC9rygjtAJ4QTU-metaSU1HXzIwMjQwNTAzXzE0MjgzMC5qcGc=--preview.webp)
Дмитро Стельмах, командир ДФТГ, особисто вручив мотивуючі смаколики учасникам.
Після нагородження Дмитро Стельмах звернувся до учасників, підкресливши важливість їхньої ролі у національному супротиві та наголосивши, що отримані знання та навички будуть корисні протягом всього життя. Який би шлях у житті не обрали наші діти, вони мають працювати над своїм майбутнім та майбутнім своєї країни.
«Протягом трьох днів ми разом зробили велику справу. Перемогти у цій війні можна лише об'єднав зусилля. Ці три дні ви були частиною національного супротиву. Ви отримали безцінні знання, які будете використовувати протягом усього життя.»
Навчання "Захист України" є необхідною складовою виховання молодого покоління, оскільки воно надає учням не лише практичні навички, а й формує у них патріотичні почуття та готовність захищати свою країну. Це сприяє формуванню відповідальності, дисципліни та вміння працювати в команді. Важко переоцінити важливість безпеки та медичних знань у будь-яких ситуаціях.
Дивіться відео як проходило навчання на нашій сторінці фейсбук за цим посиланням.
Слідкуйте за нашими оновленнями, щоб дізнатись більше про ДФТГ Славутича. Велике інтерв'ю з Дмитром Стельмахом про ДФТГ вже скоро!
Долучитись до лав ДФТГ можна за цим посиланням.