«Захист України» - Славутицькі випускники пройшли 3-денні курси та отримали відзнаки

У Славутичі відбулися триденні інтенсивні навчання з предмету "Захист України", під час яких випускники шкіл отримали важливі знання та навички, а також відзнаки за відмінність у цій сфері.

У Славутичі відбулися триденні інтенсивні навчання з предмету "Захист України", під час яких випускники шкіл отримали важливі знання та навички, а також відзнаки за відмінність у цій сфері.

Навчання, яке тривало з 1 по 3 травня, було проведено інструкторами, вчителями та воїнами-нацгвардійцями нашої військової частини, спільно з ДФТГ під керівництвом Дмитра Стельмаха. Координацією проєкту займалась Галина Сополева. 

Учні ознайомились з різними аспектами військової справи: від основ першої медичної допомоги та тактичної медицини до стрільби, зведення фортифікаційних споруд та безпечного поводження зі зброєю.

[GALLERY-628]

Оновлення дисципліни "Захист України" виявилося важливим і вчасним кроком, оскільки навчальна програма має відповідати сучасним реаліям і викликам. Курси надали учням можливість оволодіти практичними навичками та знаннями, які будуть корисні в подальшому житті.

Після успішного завершення навчання дітям були вручені заслужені нагороди.  

[GALLERY-631]

Урочистий захід відбувся у Палаці Дітей та молоді. Начальниця управління Ніна Єрьоміна розпочала церемонію, традиційно запросивши присутніх заспівати гімн та вшанувати пам'ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.

Дівчата із колективу "Шоу DANCE", на чолі з Аліною Коваленко, вразили присутніх виконанням чутливого танцю, присвяченого воїнам. Їхній виступ нагадав всім присутнім про те, яку велику ціну платять військові за мир та безпеку нашої країни.

[GALLERY-632]

Символічні нагороди з відзнакою за кращі навички отримали учасники, які продемонстрували вражаючі досягнення та високий рівень підготовки в різних аспектах військової справи.

 • Автуєвич Данило, який виявив себе найкращим командиром під час проведення навчально-польових зборів;
 • Данило Рибченко, визнаний найвлучнішим стрільцем;
 • Бродягіна Кіра, за кращий результат стрільби з пневматичної зброї;
 • Петренко Варвара, за продемонстровані вміння та навички з домедичної допомоги;
 • Савчук Дарина, за високу активність та спритність у зведенні фортифікаційних споруд;
 • Аліч Андрій, за проявлені навички та вміння з військової справи;
 • Єрохов-Немерченко Іван, за високу активність, організаційні здібності та обізнаність в тактичній підготовці;
 • Мишко Вікторія, за знання матеріальної частини зброї та навички неповного розбирання автомата Калашникова;
 • Грищенко Ілля, за високий рівень тактичного поводження зі зброєю;
 • Чернега Дарина, за вміння надавати першу медичну допомогу при кровотечах;
 • Савенюк Єгор, за чітке злагоджене відпрацювання прийомів та способів на заняттях з тактичної підготовки;
 • Рудченко Михайло, визнаний найвлучнішим стрільцем.

Нагороди були прийняті дорослими словами, які звучали на вустах нашої молоді: "Служу народові України". 

[GALLERY-633]

Дмитро Стельмах, командир ДФТГ, особисто вручив мотивуючі смаколики учасникам.  

Після нагородження Дмитро Стельмах звернувся до учасників, підкресливши важливість їхньої ролі у національному супротиві та наголосивши, що отримані знання та навички будуть корисні протягом всього життя. Який би шлях у житті не обрали наші діти, вони мають працювати над своїм майбутнім та майбутнім своєї країни.

«Протягом трьох днів ми разом зробили велику справу. Перемогти у цій війні можна лише об'єднав зусилля. Ці три дні ви були частиною національного супротиву. Ви отримали безцінні знання, які будете використовувати протягом усього життя.»

Навчання "Захист України" є необхідною складовою виховання молодого покоління, оскільки воно надає учням не лише практичні навички, а й формує у них патріотичні почуття та готовність захищати свою країну. Це сприяє формуванню відповідальності, дисципліни та вміння працювати в команді. Важко переоцінити важливість безпеки та медичних знань у будь-яких ситуаціях. 

Дивіться відео як проходило навчання на нашій сторінці фейсбук за цим посиланням. 

Слідкуйте за нашими оновленнями, щоб дізнатись більше про ДФТГ Славутича. Велике інтерв'ю з Дмитром Стельмахом про ДФТГ вже скоро!

Долучитись до лав ДФТГ можна за цим посиланням. 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: