Неймовірна краса: у Славутичі зацвіли своїми барвистими квітами каштани

Під час прогулянки квітучим містом помічаєш, як люди, які поспішають, але зупиняються біля дерев та фотографують цвітіння. Вони не можуть встояти перед цією природною красою.

Під час прогулянки квітучим містом помічаєш, як люди, які поспішають, але зупиняються біля дерев та фотографують цвітіння. Вони не можуть встояти перед цією природною красою.

 «Це така неймовірна картина! Радію щоранку, йдучи на роботу», - вражено зазначає Олександр.

Виникнення каштанів у містах має давню історію. У минулому, каштани були одними з найпопулярніших дерев, які висаджували в міських парках та скверах. Їх вибирали не лише заради краси, але й через практичність. Каштани є довговічними та міцними деревами, які швидко ростуть і здатні створювати густий, затінений лісо-подібний масив. Крім того, їхні квіти мають приємний аромат, а плоди служать їжею для деяких видів птахів та тварин.

Також, їх висаджували з метою зменшення забруднення повітря, оскільки вони є потужними абсорберами вуглекислого газу. Не дивно, що саме у нашому місті, їх так багато.

 «Це просто диво, яке підтверджує, що природа завжди знаходить шлях до відродження», - поділилася своїми враженнями місцева мешканка, Марія.  

Символіка каштанів також додає їм особливого значення. У багатьох культурах каштан вважається символом життя та плодючості. Він асоціюється з мудрістю, силою і вічністю. У деяких традиціях навіть вважають, що тримати каштан у кишені чи вдома може принести щастя та удачу.

Інші містяни теж вражені цією природною красою.

"Каштани завжди асоціюються з чимось теплим та затишним для мене. Кажуть, що каштани то символ Києва, але коли я бачу ці квітучі дерева, завжди згадую саме про Славутич. Цвітіння каштанів робить моє серце теплішим", - говорить Катерина, яка приїхала додому з іншого міста, на Великдень.

За словами дендрологів, цей рік став особливим для цвітіння каштанів через сприятливі погодні умови. Яскравість та об'єм цвітіння каштанів у Славутичі просто зачаровує, нагадуючи нам про красу та велич природи, яку важко оцінити словами.

Дивись відеорепортаж за цим посиланням.

[GALLERY-634]

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: