Це «на часі» — у Славутичі стартував проєкт «Інклюзія в дії»

У Молодіжному просторі розпочав реалізацію Проєкт «Інклюзія в дії», направлений на сприяння подоланню стереотипного ставлення та покращенню ставлення молоді без інвалідності до молоді з інвалідністю та навпаки.

У Молодіжному просторі розпочав реалізацію Проєкт «Інклюзія в дії», направлений на сприяння подоланню стереотипного ставлення та покращенню ставлення молоді без інвалідності до молоді з інвалідністю та навпаки.

Весь фокус спрямований на теми соціальної інклюзії, інвалідності та безбар'єрності з метою підвищення обізнаності громади щодо важливих тем, у тому числі підтримку військових.

В рамках Проєкту заплановано проведення серії заходів, спрямованих на розвиток зв’язків та налагодження співпраці між молоддю з інвалідністю та молоддю без інвалідності через участь в інтеграційних заходах. Найближчим часом відбудуться тренінги на теми: «Безбарʼєрність»; «Інклюзія простими словами: розуміння інвалідності»; «Як етично взаємодіяти з людьми з інвалідністю»; «Інклюзія в дії»; «Проєктний менеджмент»; а також захоплюючі майстер-класи з виготовлення ляльки-мотанки, розпису шоперів, інше.

[GALLERY-647]

Ксенія Шевчук, керівниця Молодіжного простору м.Славутич, завідувачка сектору молодіжної політики Відділу молоді та спорту Виконавчого комітету Славутицької міської ради, поділилася деталями нового проєкту, спрямованого на обізнаність щодо соціальної інклюзії та соціалізацію військових, які повертаються з фронту.

- Ми плануємо реалізовувати цей проєкт, починаючи з травня місяця і продовжувати з року в рік. Весь наш фокус спрямований на соціальну інклюзію, інвалідність та безбар'єрність. Це міжнародний проєкт, який гарантує потужну підтримку. Ми плануємо інформувати всю громаду через інтенсивну інформаційну кампанію із друкованим роздатковим матеріалом. 

[GALLERY-648]

Проєкт охопить різні сфери життя громади та передбачає партнерство з навчальними закладами, організаціями та установами міста.

Розпочали реалізацію проєкту з ознайомчого заходу: «Славутич — безбарʼєрне місто» від радниці міського голови з питань безбарʼєрності Тетяни МЕЛЬНИК.

- Безбарʼєрність це не лише пандуси саме з цієї фрази розпочала свою промову Тетяна.

Це «на часі»!

Вона розповіла про важливість реалізації цього проєкту саме зараз, адже щодня з фронту повертаються наші захисники, які потребують до себе адекватного в усіх планах відношення. 

- Ми маємо бути готові до цього — каже радниця міського голови з питань безбарʼєрності — Ми повинні створити комфортні умови для кожного, адже по суті, ми усі люди з особливими потребами.  Безбар'єрність це про комфорт, повагу та об’єднаність. 

[GALLERY-649]

Слідкуй за новинами на сторінках Молодіжного простору, встигни зареєструватися та взяти участь у подіях проєкту за цим посиланням.

Проєкт «Інклюзія в дії» втілюється громадською організацією ДоброСусіди  в межах програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine - USAID Україна та виконується IREX in Ukraine

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: