![Чи з'являться ведмежата у Чорнобильському біосферному заповіднику? фото Чи з'являться ведмежата у Чорнобильському біосферному заповіднику? фото](/storage/thumbs/520/tE2/ma5/FHVLqrbE4u2YVH51LOvY8iDd-metaNDQwOTY0OTYyXzgyMjg5MjQwMzIwOTQxMF8yMTg5NzQ0NDc3MDY1OTk4ODEwX24uanBn-.webp)
На території Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника з'явилося цікаве явище — ведмежі весілля!
Дорослі самці ведмедів проявляють активність, шукаючи собі подружок.
Співробітники заповідника спостерігають за ведмедями в околицях села Опачичі і зафіксували високу активність маркування дерев. Це є проявом шлюбної поведінки самців, які втрачають обережність під час гону.
Очікується, що ведмежі весілля відбудуться у другій половині травня-червні, але це залежить від реакції самок на заклик самців. Якщо відгукнуться, можливо, навіть зимою у заповіднику з'являться ведмежата.
Фотографії цього цікавого явища зафіксував Сергій Жили, а також фотопастки Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника.
Фото: Чорнобильський Радіаційно-екологічний Біосферний Заповідник