18 Травня 2024
301
![Кроки до стійкості: Українські медики на важливому Саміті фото Кроки до стійкості: Українські медики на важливому Саміті фото](/storage/thumbs/520/kJU/Dyl/IrUSGgBYSVL3tfLdsHORiUbY-metaNDM4MTA4ODUxXzg1Nzc4NTIyMzA2MDM3Nl84MjQ2NjY5MTg0MzMxMjk2OTIxX24uanBn-.webp)
Заступник директора Соціально-психологічного центру міста Славутич, Юрій Акименко, брав участь у першому Саміті Стійкості Українських Медиків. Ця подія об'єднала фахівців з охорони здоров'я з України та Сполучених Штатів.
Мета заходу полягала у створенні платформи для обміну передовими практиками в галузі психічного здоров'я та стратегіями протистояння вигоранню серед медичних працівників під час воєнних дій в Україні.
Представники Соціально-психологічного центру висловили свою вдячність закордонним колегам за цінний досвід, отриманий під час спільної роботи над підвищенням стійкості та спроможності медичної спільноти в Україні.
Фото: Facebook: Соціально-психологічний центр м.Славутич