Зустріч мерії із підприємцями: Підтримка та співпраця для розвитку міста

Нещодавно у приміщенні Офісу підтримки громадських ініціатив відбулася зустріч міського голови зі славутицьким бізнесом.

Нещодавно у приміщенні Офісу підтримки громадських ініціатив відбулася зустріч міського голови зі славутицьким бізнесом.

Про це повідомляє Агентство регіонального розвитку м.Славутич на своїй сторінці у фейсбук.

Під час цього заходу Юрій Фомічев вислухав проблеми, які турбують підприємців під час війни, і обговорив плани з їхньою підготовкою до спільної роботи над виконанням Плану повоєнного відновлення та розвитку громади.

На зустрічі присутні були також Арина Старовойтова, директор КП "Агентство регіонального розвитку" Славутицької міської ради, Анна Осовська, директор Славутицького фонду підтримки підприємництва, та Любов Піскунова, голова міської Ради підприємців.

Чому саме зараз мер міста вирішив зустрітися з підприємцями та про що вдалося домовитися?

«Наша мета – знайти та впровадити рішення та інструменти локального економічного розвитку для повоєнного відновлення Славутича», - зазначив міський голова.

Під час зустрічі було прийнято ряд важливих рішень:

  • Проведення подібних робочих зустрічей частіше у різних форматах, таких як засідання Ради підприємців, бізнес-тренінги та тематичні мозкові штурми.
  • Запровадження заходів локальної ініціативи "Зроблено в Україні - Made in Slavutych" для підтримки місцевого бізнесу.
  • Вирішення логістичних та організаційних питань бізнесу, який діє на території промислової зони міста.
  • Звернення до державних органів влади з пропозиціями щодо впровадження програм підтримки мікро та малих бізнесів, отримання кредитів на пільгових умовах та дерегуляції кредитів для бізнесу, а також регулювання законодавства про загальнообов'язкове пенсійне страхування.

Під час зустрічі було наголошено на важливості підприємницької діяльності для міста та висловлено подяку бізнесу за відданість розвитку місцевої економіки.

[GALLERY-684]

Фото: Facebook: Агентство регіонального розвитку м.Славутич

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: