MADE IN SLAVUTYCH: Перша в Україні унікальна сортувальна лінія EZY Grade 2400 Pro для фермерів

Українська компанія «ТЕХНОЛОДЖІ УКРАЇНА» на замовлення фермерського господарства «Аделаїда» розробила та виготовила сортувальну лінію EZY Grade 2400 Pro з продуктивністю до 80 тонн на годину.

Українська компанія «ТЕХНОЛОДЖІ УКРАЇНА» на замовлення фермерського господарства «Аделаїда» розробила та виготовила сортувальну лінію EZY Grade 2400 Pro з продуктивністю до 80 тонн на годину.

Цей проєкт реалізовано за підтримки USAID. 

Винахідником цієї лінії є ірландський фермер та інженер Томас Карпентер, який з 2015 року живе і працює в місті Славутич.

Редакції "Славутич-інфо" пощастило побувати на виробництві і на власні очі побачити унікальний агрегат, який відправлявся майбутньому власнику — фермеру з Житомирщини — того ж дня.

Любов Піскунова та Томас Карпентер, засновники компанії «ТЕХНОЛОДЖІ УКРАЇНА», кажуть, що вони виробляють українську техніку з ірландською душею. І справді, душа у цій компанії відчувається у кожному гвинтику. Любов провела нам екскурсію та показала, як створюється техніка від самого початку, як виглядає розробка на комп'ютері і до фіналу. Це справді ювелірна робота!

Фото: Любов Піскунова та Томас Карпентер

MADE IN SLAVUTYCH!

На виробництві є декілька цехів, у яких і створюється це диво. А створюють його власними руками наші славутичани, які тут працюють. У кожному цеху кипить робота, відбувається постійне вдосконалення технологій, щоб досягти максимальної ефективності та продуктивності.

Фото: Томас Карпентер

Любов Піскунова розповіла редакції "Славутич-інфо" про важливість створення сучасного обладнання в Україні, яке здатне конкурувати на міжнародному ринку: 

"Ми пишаємося тим, що можемо запропонувати нашій країні та світу продукцію найвищої якості. Це не просто техніка, це наша гордість і наша відповідь на виклики сучасного аграрного ринку. Ми прагнемо зробити внесок у розвиток українського фермерства, допомогти нашим фермерам бути більш ефективними і конкурентоспроможними."

«Аквапарк» для картоплі

Головною метою розробки технологічного дива було створити лінію, яка забезпечить мінімальне пошкодження картоплі. Тобто, зробить процес збору та подальшого сортування максимально нетравматичним. Це важливо, адже чим менше травмування, тим більше продукції зберігає свій товарний вигляд і якість, а отже, тим більше грошей отримує фермер.

[GALLERY-689]

Фото: Сортувальна лінія EZY Grade 2400 Pro

Нам дозволили забратися на чудо-агрегат та роздивитися його з усіх боків. Перше, що впадає в очі, — це ретельно продумана поверхня, яка дозволяє картоплі м'яко переміщатися без ушкоджень. Це справжній аквапарк для картоплі, де вона плавно пересувається  сортується, зберігаючи свою цілісність і якість.

Продуманими є і місця для персоналу, так званих «картопляних інспекторів», які спостерігатимуть за продукцією та відбиратимуть ті плоди, які не відповідають стандартам якості.

Фото: Любов Піскунова та Томас Карпентер

Люди, що творять дива

Крім технологічного процесу, варто відзначити і людей, які працюють на цьому підприємстві. Кожен з них — майстер своєї справи, що вкладає душу у кожну деталь. 

"Наші працівники — це наша найбільша цінність. Без їхньої самовідданої праці ми б не змогли досягти таких результатів. Вони вкладають серце у кожен гвинтик, і це видно у кожному готовому виробі." — каже Любов Піскунова.

Фото: Любов Піскунова

Ми запитали Любов, чи є наразі актуальні вакансії у компанії і дізнались, що керівництво шукає відповідальних робітників, тож можливо саме ви зможете потрапити до дружньої команди славутицьких виробників.

Актуальні вакансії «ТЕХНОЛОДЖІ УКРАЇНА»

 • Зварювальник 
 • Слюсар
 • Механік
 • Інженер - конструктор
 • Бухгалтер помічник
 • Менеджер - закупівлі 
 • Комірник

Пишіть у месенджер компанії за цим посиланням.

«Навантаження є, і це приємно , коли ти в рухаєшся із швидкістю! – каже Любов, - Розумієш, це вже розширення команди, поповнення, нові кадри також рухають систему виробництва до делегування повноважень! Однак кожен спеціаліст повинен займати своє місце і мати високу професійну майстерність!»

Співпраця та інновації

Важливим аспектом успіху компанії «ТЕХНОЛОДЖІ УКРАЇНА» є співпраця з міжнародними партнерами та підтримка організацій, таких як USAID. Це дозволяє впроваджувати новітні технології та інноваційні рішення у виробництво. 

Томас Карпентер, маючи багаторічний досвід в аграрній сфері, постійно шукає нові підходи і вдосконалює наявні методи.

"Ми прагнемо постійного розвитку та вдосконалення. Сучасний ринок вимагає інновацій, і ми готові їх впроваджувати." — зазначає Томас Карпентер.

Фото: Томас Карпентер

Плани на майбутнє

Компанія не зупиняється на досягнутому і має великі плани на майбутнє, тісно пов'язані з містом Славутич. Любов і Томас дійсно люблять наше місто і бачать у ньому великий потенціал для розвитку. Вони планують активно співпрацювати з місцевими владами, підтримувати соціальні ініціативи та розвивати інфраструктуру. Переконані, що спільними зусиллями вони зможуть зробити Славутич ще кращим місцем для життя та роботи.

"Славутич для нас — не просто місто, а рідне місце, де ми відчуваємо себе частиною спільноти. Тут ми знайшли не лише сприятливі умови для розвитку бізнесу, але й справжню підтримку і теплу атмосферу співпраці. Ми віримо у потенціал цього міста і готові спільно з ним рости та розвиватися."

Вони планують розширювати виробництво, створювати нові моделі техніки та виходити на нові ринки.

 "Ми бачимо великий потенціал у нашій роботі і готові рухатися вперед. Наша мета — бути лідерами у своїй галузі та продовжувати робити внесок у розвиток української економіки." — ділиться планами Любов Піскунова.

[GALLERY-690]

Фото: Сортувальна лінія EZY Grade 2400 Pro

Про технологічні особливості сортувальної лінії:

За словами Любові Піскунової, сортувальна лінія EZY Grade 2400 Pro складається з шести компонентів:

 •  Бункер з міцною сталевою конструкцією, оснащений ланцюгами з кроком 4 дюйми та подвійним приводним валом. Також присутня версія з датчиками/сенсорами для паркування трейлерів, що дозволяє перевантажувачу овочів безпроблемно працювати з мобільним грейдером EZY Grade 2400 Pro.
 •  Конвеєр з регулюванням кута, який дозволяє легко налаштовувати подачу до будь-якого очисного сепаратора.
 •  Регульований очисник Ezy Clean 2400, виготовлений з поліуретанових роликів. Це ефективна система очищення, яка видаляє пухкий ґрунт, дрібне каміння та грудки, а також може бути налаштована для сортування дрібнішого врожаю розміром від 15 до 55 мм. Його можна укомплектувати 4, 6 або 8 рядами центральних спіральних роликів, що легко регулюються.
 •  Інспекційний майданчик для до 10 осіб, поділений на 2 зони сортування відходів (вибір завдань відбору за фермером). Для полегшення огляду оснащено енергоефективним світлодіодним освітленням.
 •  Калібратор шириною 2400 мм, який виділяє 2 фракції до накопичувальних вагових комплексів. Він має гумову довгострокову сітку з розміром від 30 до 80 мм.
 •  Накопичувальний ваговий комплекс Ezy MegaFill під контейнери EuroPack. Лімітний ваговий коефіцієнт становить до 1300 кг. Завдяки встановленим сенсорам, цей комплекс автоматично наповнює контейнери, контролюючи повне накопичення маси вхідної сировини та її ефективне розвантаження. Цей процес синхронізується з роботою EZY Grade 2400 Pro і має продуктивність до 80 тонн на годину.

Фото: Сортувальна лінія EZY Grade 2400 Pro

Сортувальня лінія EZY Grade 2400 Pro є не лише технічним досягненням, але й символом співпраці, інновацій та незламної віри у власні сили. Це приклад того, як можна досягати великих висот, працюючи разом, з любов'ю до своєї справи і своєї країни. Пишаємось що це виготовлено у Славутичі! Дякуємо!

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: