![Славутич у скорботі: місто прощалося з Героєм Олександром Рибаковим фото Славутич у скорботі: місто прощалося з Героєм Олександром Рибаковим фото](/storage/thumbs/520/rr6/N3J/UZB0YQwfS0Y4MVprDV5HObks-metaX0RTQzI1NTnQttCw0LvQvtCx0LAuanBn-.webp)
Славутич знову з болем за свого героя та люттю до ворога прощався з ще одним бійцем ЗСУ Олександром Рибаковим.
Славутичанин від народження, тут робив перші кроки, закінчив школу, навчався в Чернігові, працював на ЧАЕС, хрестив доньку. Коли почалася відкрита російська агресія, прийняв рішення: «Я повинен захищати батьківщину, рідне місто». Своє слово він дотримав до останнього – за рідну землю, родину, маленьку донечку він віддав найдорожче – особисте життя.
У Славутицькому храмі в честь Ікони Божої Матері «Неустанна Поміч» відбулося прощання з полеглим воїном. Рідні, друзі, однокласники, побратими, посестри та жителі Славутича з важким серцем прийшли віддати шану українському герою.
Зі словами співчуття до рідних звернувся перший заступник міського голови Віктор Шевченко.
Літію за загиблим захисником відслужили отець Юрій Логаза, капелан, настоятель храму в честь Ікони Божої Матері «Неустанна Поміч» та отець Мар'ян Волошин, військовий капелан 20-го окремого батальйону спеціального призначення ОПБр, у якому служив Олександр Рибаков.
Поховання Героя відбулося на Славутицькому кладовищі. Матері загиблого Героя були передані прапор України і військового підрозділу, де ніс ратну службу син.