Засідання громадської ради: Новий Статут Славутича та амбітний План розвитку

Засідання громадської ради, яке відбулося 21 травня, було присвячене новій редакції Статуту Славутицької громади.

Засідання громадської ради, яке відбулося 21 травня, було присвячене новій редакції Статуту Славутицької громади.

Головною доповідачкою з цього питання була директорка АРР Аріна Старовойтова. У вступному слові Володимир Удовиченко підкреслив, що ніхто не може заборонити громаді розвиватися, попри важкий стан в країні. Тому питання, які будуть сьогодні озвучені, актуальні і доречні.

Починаючи презентацію Статуту Славутицької міської громади, доповідачка проінформувала присутніх, що на квітневій сесії цей документ був прийнятий. Сьогодні зміни до статуту проходять реєстрацію.

Це оновлений Статут територіальної громади, який вперше був прийнятий ще в 2009 році. Чинний Статут наразі містить багато важливих норм і процедур, які деталізують права мешканців та обов'язки місцевої влади. Громадська рада висловила свої поради щодо шляхів ознайомлення славутичан зі Статутом, який можна назвати малою конституцією громади.

Другий важливий документ, що обговорювався — План відновлення та розвитку Славутича. В його напрацюванні брали участь соціально активні мешканці міста, які підготували для розгляду аж 354 пропозиції. В результаті підсумкової роботи було узагальнено 44 проєкти.

Під час презентації було розкрито, які саме шляхи бачать славутичани у розвитку перспективних галузей — науки, освіти, медицини, енергетики, інформаційних технологій, харчової промисловості. Це передумова швидкого залучення інвестицій, отримання міжнародної державної допомоги, планування необхідних заходів для подальшого відновлення та розвитку громади.

Таким чином, громадська рада не тільки обговорила нову редакцію Статуту, але й визначила важливі напрями для подальшого розвитку та відновлення Славутича. Участь активних мешканців у цьому процесі є запорукою успішної реалізації намічених планів.

[GALLERY-692]

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: