23 Травня 2024
773
![Дівчата зі Славутича візьмуть участь у Чемпіонаті світу з футзалу в Китаї фото Дівчата зі Славутича візьмуть участь у Чемпіонаті світу з футзалу в Китаї фото](/storage/thumbs/520/22D/BMM/KNZ6nSbwmuIdP6z9F9lycz07-meta0JLQldCb0JjQmtCe0JTQndCG0Jkg0JrQntCo0JjQmiAyMDI0INCjINGB0JvQkNCS0KPQotCY0KfQhiwg0LrQvtC_0LjRjyAoNSkucG5n-.webp)
Тренер ЖФК "Олімп" (КДЮСШ) Володимир Панченко повідомив на своїй сторінці у Facebook чудову новину: три вихованки відділення футзалу КДЮСШ міста Славутич потрапили до складу жіночої збірної України, яка візьме участь у Чемпіонаті світу серед студентів.
Альона Коваленко, Ліза Кузнецова та Вікторія Сергеєва, вихованки Володимира Панченка, будуть змагатися за перемогу на світовій арені з 10 по 16 червня в Китаї. Це великий успіх як для самих спортсменок, так і для всього міста Славутич.
Ми пишаємося нашими дівчатами та бажаємо їм вдалих ігор і перемог! Вболіваємо за наших!
Фото: Facebook: ЖФК "ОЛІМП" (КДЮСШ) м. Славутич Київська область Україна