Рада керівників закладів освіти Славутича: підсумки та плани на майбутнє

Управління освіти і науки Славутицької міської ради організувало чергову Раду керівників закладів освіти, яка відбулася на базі Палацу дітей та молоді.

Управління освіти і науки Славутицької міської ради організувало чергову Раду керівників закладів освіти, яка відбулася на базі Палацу дітей та молоді.

Цей колегіальний орган системи освіти спрямований на визначення стратегічних напрямків розвитку освіти в місті.

Основні питання, що розглядалися на Раді:

Закінчення навчального року: Обговорювали робочі питання щодо завершення 2023/2024 навчального року, зокрема проведення НМТ, плани на червень, такі як ремонтні роботи, облаштування укриттів та підготовка до можливих блекаутів.

Підсумки 2023/2024 навчального року: Підсумували досягнення та невирішені питання за рік, визначили перспективи розвитку освіти на 2024/2025 навчальний рік.

Результати та рішення:

Виконання завдань: Більшість завдань, поставлених на рік, були виконані. Проте процес трансформації закладів освіти ще триває і продовжуватиметься у 2024/2025 навчальному році.

Річні плани роботи: Прийнято рішення розробити річні плани, які будуть змістовними, реалістичними та цікавими для учасників освітнього процесу, але не обтяжливими.

Педагогіка партнерства: У новому навчальному році робота буде будуватися під гаслом «Педагогіка партнерства». Заплановано проведення батьківських форумів у закладах освіти.

Освітні заходи: Зокрема, планується проведення освітнього хакатону, педагогічного фестивалю, загальноміського семінару для закладів дошкільної освіти та інших заходів.

Інноваційні ідеї: Запропоновано відкриття груп з цілодобовим перебуванням у дитячих садочках та груп вихідного дня.

Практичні вправи: Завершальною частиною зустрічі стала вправа «Який перший крок я готова/ий зробити прямо зараз», яка виявилася надзвичайно корисною для практичного втілення планів. 

Управління освіти висловлює щиру подяку всім колегам за ефективну та командну роботу. Окрему подяку висловлють Палацу дітей та молоді за гостинність та підтримку.

[GALLERY-696]

Фото: Facebook: Управління освіти і науки Славутицької міської ради

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: