![Футбольні новини: КДЮСШ "ОЛІМП" з Славутича стали срібними призерами турніру U-13 фото Футбольні новини: КДЮСШ "ОЛІМП" з Славутича стали срібними призерами турніру U-13 фото](/storage/thumbs/520/UUv/hfI/v8WRSdY1fHmqePsiChEGe1qP-metaNDQ0NDg2NzE3Xzc1NDcwMDI3MTg3MTU2NjFfMTc0NDgxMjYzNDM3MzIxOTRfbi5qcGc=-.webp)
Володимир Панченко, тренер ЖФК "ОЛІМП" (КДЮСШ) м. Славутич, поділився радісною новиною на своїй сторінці у Facebook.
Команда дівчат КДЮСШ — ОЛІМП м. Славутич стала срібним призером Весняного турніру з футболу серед команд дівчат U-13. Змагання відбулися у місті Бровари, де взяли участь 8 команд з п'яти областей України. Учасники були розділені на дві групи з півфіналами та фіналами, а наші дівчата змогли провести п'ять матчів за один день.
Це було перше футбольне змагання для дівчат цього віку, які зазвичай грають у футзал.
Після виходу в півфінал з другого місця, наші дівчата здолали господарів турніру, команду "Тікі Така" з міста Бровари в серії післяматчевих пенальті. Воротар Спиця Вікторія вразила всіх своєю майстерністю, обороняючи великі футбольні ворота, і визвала захоплення своїм виступом.
У фіналі наші дівчата поступились досвідченій команді з Конотопу Сумської області, але наша воротарка Спиця Вікторія була визнана кращою гравчинею турніру.
Такий успіх відображає високий рівень підготовки команди та відданість тренера Володимира Панченка.
![Футбольні новини: КДЮСШ "ОЛІМП" з Славутича стали срібними призерами турніру U-13 фото №1 Футбольні новини: КДЮСШ "ОЛІМП" з Славутича стали срібними призерами турніру U-13 фото №1](https://slavutych.info/storage/8516/conversions/NFzLnOOXuuLGyJF1eTZVQOJU5fiiYE-metaNDQxNTQ3ODYzXzc1NDcwMDI0MzUzODIzNTZfMjY3MTYwNDAzOTQwNTY2MjEzNF9uLmpwZw==--preview.webp)
![Футбольні новини: КДЮСШ "ОЛІМП" з Славутича стали срібними призерами турніру U-13 фото №2 Футбольні новини: КДЮСШ "ОЛІМП" з Славутича стали срібними призерами турніру U-13 фото №2](https://slavutych.info/storage/8517/conversions/UjRrGXMoQdGbTND2yW99TmBYBf2nPW-metaNDQ0NDg2NDE0Xzc1NDcwMDE0Mzg3MTU3ODlfMjAwMjIwMDkyMjE4OTI1NjI5NV9uLmpwZw==--preview.webp)
![Футбольні новини: КДЮСШ "ОЛІМП" з Славутича стали срібними призерами турніру U-13 фото №3 Футбольні новини: КДЮСШ "ОЛІМП" з Славутича стали срібними призерами турніру U-13 фото №3](https://slavutych.info/storage/8518/conversions/8d2LcmNIlkHndNPY37HKguZk6YfpGI-metaNDQ0NDg3MTMwXzc1NDcwMDIxNjg3MTU3MTZfNzgzMjQyNDIyNDY3Nzk0MjE5OF9uLmpwZw==--preview.webp)
![Футбольні новини: КДЮСШ "ОЛІМП" з Славутича стали срібними призерами турніру U-13 фото №4 Футбольні новини: КДЮСШ "ОЛІМП" з Славутича стали срібними призерами турніру U-13 фото №4](https://slavutych.info/storage/8519/conversions/Kyl7WidBoF4HnHDL4XGDIhi5tZvkbx-metaNDQ0NDg5MjU0Xzc1NDcwMDE3NTg3MTU3NTdfNDY3ODA2MDcwMTM1NzY4OTM5M19uLmpwZw==--preview.webp)
![Футбольні новини: КДЮСШ "ОЛІМП" з Славутича стали срібними призерами турніру U-13 фото №5 Футбольні новини: КДЮСШ "ОЛІМП" з Славутича стали срібними призерами турніру U-13 фото №5](https://slavutych.info/storage/8520/conversions/JR8ifbaAS7v5ENusJBQYemPPSJjgmH-metaNDQ1MTgwMzM3Xzc1NDcwMDExNzg3MTU4MTVfNTkzNjIyNzMwOTQ0MTY1NDM5N19uLmpwZw==--preview.webp)
![Футбольні новини: КДЮСШ "ОЛІМП" з Славутича стали срібними призерами турніру U-13 фото №6 Футбольні новини: КДЮСШ "ОЛІМП" з Славутича стали срібними призерами турніру U-13 фото №6](https://slavutych.info/storage/8521/conversions/x4ZD4AARd1q3zaRkxSwfiEV1pawruT-metaNDQ1NDQxMDU5Xzc1NDcwMDMzOTg3MTU1OTNfMzY0MzczMjgyMzEzMDU3NzUyOF9uLmpwZw==--preview.webp)
Фото: Facebook: ЖФК "ОЛІМП" (КДЮСШ) м. Славутич Київська область Україна