Нагородження обдарованої молоді: Славутицькі спортсмени та молодіжна ініціатива

28 травня в залі урочистих подій Славутицького міськвиконкому відбулося нагородження обдарованої молоді.

28 травня в залі урочистих подій Славутицького міськвиконкому відбулося нагородження обдарованої молоді.

Цього дня були відзначені кращі спортсмени і представники молодіжної ініціативи. У залі зібралися молоді спортсмени, серед яких чемпіони та призери Київської області та України, тренери, батьки, рідні.

Славутич, як і у минулі роки, незважаючи на складні умови життя в умовах військової агресії російських військ проти України, доводить, що спортивне життя незламної України не припинилося і має свої вагомі досягнення. За минулий рік у нас з'явилися нові кандидати в майстри спорту, нові призери і чемпіони Київської області та України. Добре себе проявили і представники активної соціальної молоді.

Відкриваючи свято, ведуча Лілія Бура запропонувала хвилиною мовчання вшанувати пам'ять тих, хто віддав своє життя за незалежність нашої держави, за можливість бути вільними, навчатися, займатися спортом. Хвилина мовчання. Патріотичною піснею всіх присутніх привітала Ольга Фещук.

Слава Україні! Героям Слава!

Усі найвищі спортивні досягнення і перемоги на змаганнях наших спортсменів супроводжуються гімном нашої держави. Ведуча запросила до вітального слова заступника міського голови Олександра Лінкевича. Потім розпочалася церемонія нагородження, яку проводили Олександр Лінкевич та начальник відділу молоді та спорту Ульяна Єрастова.

Номінації традиційні: «За особисті досягнення», «За вагомі досягнення», «Гордість та надія Славутича», «За численні досягнення», «Молодіжна ініціатива» та кращі спортивні колективи за показниками минулого року. Ще один музичний подарунок прозвучав від Лілії Бурої. Після завершення – традиційне фотографування.

[GALLERY-705]

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: