Правила дорожнього руху для велосипедистів або...

Як правильно поводити себе, керуючи двоколісним залізним конем?

Як правильно поводити себе, керуючи двоколісним залізним конем?

До закладу освіти ЗОШ №1 у четвер, 30 травня, завітали працівники поліції Славутицького відділку та представники славутицької велоспільноти — Олександр Панченко та Олександр Анісімов. Велоекскурсію по Славутичу разом з учнями проїхала і директор школи Наталія Бардакова.

Перед виїздом у місто працівники поліції провели тестування присутніх на знання правил поведінки з велосипедом у місті. Вони також подарували кожному учаснику велоекскурсії буклет, у якому висвітлені правила поведінки з велосипедом на вулицях міста, корисні поради та знаки, якими необхідно користуватися під час руху. Крім того, кожен учасник отримав у подарунок світловідбивну смужку на рукав одягу.

Екскурсію по місту з відвідуванням Славутицького музею та кварталів Славутича провів Олександр Анісімов, який є випускником Школи гідів та гідес і має сертифікат. Школярам сподобалася екскурсія, вони не тільки на практиці використали правила дорожнього руху в місті, але й дізналися багато нового з історії міста та його кварталів.

[GALLERY-713]

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: