Славутич дякує: родини загиблих Героїв отримали відзнаки «Почесний громадянин міста» (фото)

У день відзначення 37-річниці Славутич дякував своїм Захисникам. Під час урочистостей родини загиблих Героїв-Славутичан отримали відзнаки «Почесний громадянин міста», звання, які Героям присвоєно посмертно.

У день відзначення 37-річниці Славутич дякував своїм Захисникам.

Під час урочистостей родини загиблих Героїв-Славутичан отримали відзнаки «Почесний громадянин міста», звання, які Героям присвоєно посмертно.

«Сумно і гірко від того, що в небеса відлітають найкращі. Цвіт української землі. Безстрашні, мужні наші Герої. Їх в Славутичі 64… Більшість з них казали: «Все буде добре, я повернуся», але не змогли. Найвищою нагородою тих, хто уцілів, – є життя, а для загиблих – пам'ять», – розпочала захід ведуча  Лариса МаслійМіський голова Юрій Фомічев дякував Захисникам, які безстрашно протистояли ворогу, не шкодуючи себе заради захисту рідної землі, майбутнього наших дітей.

«Сьогодні Славутич дякує! Дякує, в першу чергу, нашим Воїнам! Тим, хто боронить нашу країну і тримає навалу ворога, хто тримає наше небо! І дякує тим, хто Янголами з небес дивляться і пильнують за нами…»

Потому він вручив родинам загиблих найвищі відзнаки Славутича, дякуючи особисто і низько вклоняючись кожному.

Адже присвоєння Героям-Славутичанинам звання «Почесний громадянин» є символом визнання величезної жертви, яку вони принесли, захищаючи нашу країну від агресора .

Символічно, що ця подія відбулася на центральній площі міста, де розміщена «Алея Героїв», яка нагадує нам, якою ціною нам дістається цілісність і незалежність нашої України.

Кожного дня проходячи повз, ми вдивляємося у ці благородні обличчя наших славутичан, які жили поряд з нами, ростили дітей, ходили на роботу, жартували з друзями, грали в футбол… А сьогодні вони Янголи…  

Славутич низько вклоняється і безмірно дякує за ваш Захист, ваш Подвиг, нашу незалежну Україну…

Славутич - це Україна!

Слава Героям!

Слава Україні! 
[GALLERY-720]

Фото зі сторінки у facebook Лариси Маслій, Юрія Фомічева та Славутицької міської ради

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: