2 Червня 2024
547
![Славутицькі фахівці проводять тренінгові заняття для військовослужбовців фото Славутицькі фахівці проводять тренінгові заняття для військовослужбовців фото](/storage/thumbs/520/pls/Ya0/iaWlAkSNWHrlUwF9KUwqLQiI-metaNDQ0NDQ1MTMxXzg2Njk4ODk3NTQ3MzMzNF8yNDUwNzMxNzA0NjA3NTM3OTM1X24uanBn-.webp)
Ці заняття були спрямовані на підтримку та розвиток важливих навичок, необхідних для успішної реабілітації та інтеграції у повсякденне життя.
Під час тренінгу учасники обговорювали першочергові цінності, визначали своє найближче коло підтримки, аналізували оточення та тих, до кого можна звернутися по допомогу.
![](/storage/media/37/db/37db3af9430eb61bebea4e39aec6fe96.webp)
Це допомогло їм краще зрозуміти, хто є їхнім джерелом підтримки у складні моменти життя. В межах заняття були розроблені індивідуальні графіки ресурсів.
Тренінг допоміг учасникам не лише краще зрозуміти свої потреби та ресурси, а й надихнув їх на активну роботу над собою для досягнення гармонії та балансу у житті.
![](/storage/media/d1/c9/d1c95e7cab2794fbf0ee3173e9170057.webp)
Такі треніги з військовослужбовцями, які перебувають на реабілітації в лікарні, працівники СПЦ проводять спільно злікарнею уже давно на постійній основі.
Про це вже неодразово писав наш портал slavutych.info.
Дякуємо нашим воїнам за захист, відданість і мужність, а фахівцям Соціально-психологічного центру - за людяність, турботу і професіоналізм.
Разом переможемо!