Тренінг з тімбілдінгу в Соціально-психологічному центрі Славутича

Команда Соціально-психологічного центру міста Славутич завжди прагне максимально ефективно використовувати свій час для покращення роботи.

Команда Соціально-психологічного центру міста Славутич завжди прагне максимально ефективно використовувати свій час для покращення роботи.

Навіть у складних умовах, коли зникає електрика, ми продовжуємо організовувати тренінгові заняття, які допомагають підтримувати одне одного, зміцнювати командний дух та забезпечувати психологічне розвантаження. Це позитивно впливає на роботу кожного працівника та підвищує якість послуг для відвідувачів.

Заступник директора Центру Юрій Акименко провів для співробітників заняття за спеціально розробленими ігровими методиками. У програмі тренінгу були такі вправи, як "Влуч у ціль", "Тілесна біографія команди", "Моя родзинка" та "Удоскональ установу з використанням МАК". Ці методики спрямовані на:

  • Покращення соціально-психологічного клімату у колективі.
  • Підвищення ефективності надання послуг клієнтам.
  • Розвиток уміння ефективно використовувати ресурси кожного учасника команди.

Подібні заходи сприяють успішному досягненню цілей організації, забезпечуючи команду необхідними навичками для більш ефективної роботи в непростих умовах.

[GALLERY-730]

Фото: Facebook: Соціально-психологічний центр м.Славутич 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: