Грація і спорт: відкритий чемпіонат міста з художньої гімнастики. Фоторепортаж

У фізкультурно-оздоровчому комплексі Тбіліського кварталу відбувся відкритий чемпіонат міста з художньої гімнастики "Білий Ангел Славутича" серед дівчат 2010-2020 р.н.

У фізкультурно-оздоровчому комплексі Тбіліського кварталу відбувся відкритий чемпіонат міста з художньої гімнастики "Білий Ангел Славутича" серед дівчат 2010-2020 р.н.

Юні славутицькі гімнастки змагалися за перемогу разом з гостями з Чернігова та Березані. Свято грації вдалося як завжди.

Тренер Наталія Кабак в інтерв’ю розповіла, що ці змагання підсумовують навчальний 2023-2024 рік. Дівчата добре готувалися, за показниками змагань протягом року деякі з них підвищили свої спортивні розряди, отримавши треті й другі дорослі розряди.

"Я дякую батькам своїх вихованок за постійну підтримку, допомогу і віру в здібності дітей. Це останні змагання в цьому сезоні. Я бажаю дівчаткам відпочити і з новими силами повернутися до спортивної зали та улюбленого виду спорту. Ми мріємо, що у майбутньому у нас з’являться кандидати в майстри спорту і майстри спорту України. Зараз я задоволена нашими вихованками, які добре виступають, демонструють стабільні виступи, успішно конкурують з юними граціями з Чернігова та Березані", — зазначила тренерка.

Серед юних славутицьких грацій у своїх категоріях перемогу здобули:

Гуртова Злата (2019 р.н.), Толстеньова Вероніка (2018), Грицкевич Серафіма (2017), Шедько Кароліна (2016), Іванова Вероніка (2016), Форостянко Мія (2016), Юлдашева Варвара (2015), Піскун Олександра (2015), Адаменко Настя, Мерзлова Мелана та Грицкевич Софія (усі 2014 р.н.), Соколова Анна (2013), Плотнікова Мелана (2012) і Каштанова Кристина (2011 р.н.).

Вітаємо юних грацій і тренера Наталію Кабак з успішним завершенням навчального року та успішними виступами у чемпіонаті Славутича! Бажаємо нових спортивних здобутків у наступному році. Слава Україні!

[GALLERY-734]

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: