Дитяча барахолка у Славутичі

15 червня на  території КВАДРАТ за підтримки Агенції регіонального розвитку — відбулася дитяча Барахолка, яка  вже стала традиційною для місцевої громади – дитяча барахолка, організована керівником студії АКВА Анною Журавель.

15 червня на  території КВАДРАТ за підтримки Агенції регіонального розвитку — відбулася дитяча Барахолка, яка  вже стала традиційною для місцевої громади – дитяча барахолка, організована керівником студії АКВА Анною Журавель.

Це не просто захід, а справжнє свято для дітей, яке вчить їх важливим життєвим навичкам та сприяє екологічній свідомості.

На дитячій барахолці юні учасники мають можливість самостійно продавати свої старі іграшки, книги та інші речі, які їм більше не потрібні. Це не тільки допомагає дітям позбутися зайвих речей, але й вчить їх цінувати гроші, розуміти принципи торгівлі та вести переговори. Кожен продавець прагне вигідно продати свій товар, що розвиває в них підприємницькі навички та впевненість у собі.

Окрім економічної освіченості, барахолка має важливий екологічний аспект. Продаючи та купуючи вже використані речі, діти та їх батьки роблять внесок у збереження природи. Коли старі іграшки, книжки або одяг знаходять нових власників, вони отримують друге життя, що сприяє зменшенню кількості відходів. Це чудовий приклад того, як прості дії можуть допомогти зберегти довкілля.

Анна Журавель, натхненний організатор цього заходу, наголошує на важливості таких ініціатив для формування у дітей екологічного мислення. Вона підкреслює, що саме через такі заходи молодше покоління вчиться відповідально ставитися до споживання та виявляти турботу про планету. Адже, переосмисливши поняття «старі речі», ми можемо навчити дітей цінувати ресурси і зменшувати свій екологічний слід.

[GALLERY-756]

Батьки також активно підтримують барахолку, бачачи, як їхні діти з інтересом і ентузіазмом беруть участь у торгівлі. Вони зазначають, що це унікальна можливість для дітей не тільки позбутися старих іграшок, але й навчитись новому, знайти друзів і весело провести час. Крім того, вони вбачають у цьому важливий виховний момент, адже дітям важливо навчитися прощатися зі старими речами, розуміючи, що вони можуть бути корисними іншим.

Отже, дитяча барахолка на території КВАДРАТ, організована Анною Журавель та студією АКВА, це більше ніж просто захід. Це подія, що об’єднує громаду, сприяє екологічному вихованню дітей та допомагає їм розвивати важливі життєві навички. І кожен рік вона продовжує радувати дітей і дорослих, приносячи користь як окремим сім’ям, так і нашій планеті в цілому.

А господарі кафе КВАДРАТ організували для учасників барахолки паперову дискотеку, як маленький бонус за їх екологічну позицію.

Кошти за оренду столиків 1450 грн та виручені кошти за смаколики 640 грн були направлені на Збір для снайперського підрозділу 110 ОМБр (тепловізійні прилади Vova Lukin)

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: