Славутич вітає випускників 2024 року

День Конституції дійсно став підтвердженням задекларованих прав в основному законі держави: права на життя, права на освіту та інших.

День Конституції дійсно став підтвердженням задекларованих прав в основному законі держави: права на життя, права на освіту та інших.

Символічно, що саме в День Конституції Славутицька громада на центральній площі вітала випускників 2024 року.

О 16:00 звучали фанфари, і під музику на площі з’явилися випускники двох шкіл і двох ліцеїв. Як завжди, попереду йшли випускники Славутицького ліцею, групи 41, 42 та 43. Ведуча Лариса Маслій вітала колону випускників:

«Вітаю вас, близькі та рідні один одному люди! Вітаю вас, наша шалена молодь! У нас розумна та смілива молодь, яка взяла до рук зброю і пішла захищати не себе, а всіх нас, всю країну!»

Її слова підхопив, вітаючи молодь, міський голова Юрій Фомічев.

Дітям, цивільним людям, воїнам-захисникам України та нашим славутичанам, які загинули за світле майбутнє України, була присвячена хвилина мовчання.

Після гімну України та привітань міського голови настала хвилююча хвилина вручення золотих і срібних медалей за успіхи в навчанні. Цього року у Славутичі 10 медалістів: чотири срібних і шість золотих медалей здобули славутицькі випускники.

Срібними медалістами стали Вероніка Ткачова і Дарина Чернега зі Славутицького ЗЗСО №3, а також Катерина Бєлєнко і Крістіна Копич зі Славутицького ліцею.

Золотими медалями нагороджені Дарина Атаманенко, Лілія Тасенко, Євгенія Кисельова, Дар’я Нагладзе, Карина Слабодян і Олена Греченко із ЗЗСО №1.

Зліт випускників 2024 року завершився піснею про Україну у виконанні Катерини Лихобабіної. Після цього випускники розійшлися по окремих локаціях, де їм були вручені документи про середню освіту.

Вітаємо всіх випускників з важливою подією в їхньому житті! Бажаємо успіхів у подальшому навчанні та життєвих звершень!

[GALLERY-780]

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: