Завантаження ...
Новобудови Києва

Кінотеатр просто неба для малечі у Славутичі

Кінотеатр просто неба для малечі у Славутичі фото

7 липня о 20:00 на території КВАДРАТу відбудеться благодійний показ мультфільму на свіжому повітрі. Захід організовано з метою підтримки місцевого фонду "Чорнобиль Розвиток".

Показ мультфільмів просто неба є чудовою традицією, що прийшла до нас із США. Це не тільки розважальний захід, але й можливість підтримати важливі соціальні ініціативи. У цей вечір всі зібрані кошти від донатів будуть передані на підтримку фонду "Чорнобиль Розвиток", який займається допомогою для  наших захисників.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до цього заходу, насолодитися переглядом улюбленого мультфільму під відкритим небом і внести свій внесок у важливу справу. Не забудьте взяти з собою пледи для комфортного перегляду мультфільму.

Хочемо нагадати що, традиція перегляду мультфільмів та кіно на вулиці, або кінопоказів під відкритим небом, має кілька джерел.

Автокінотеатри (Drive-In Theaters): Ця форма кінопоказів стала популярною в США у 1930-х роках. Автокінотеатри дозволяли людям дивитися фільми, сидячи в своїх автомобілях на великій парковці перед екраном. Пік популярності автокінотеатрів припав на 1950-1960-ті роки.

Літні кінотеатри: В багатьох країнах, особливо у південних регіонах Європи, здавна існували літні кінотеатри, де фільми показували на свіжому повітрі. Вони були популярними через комфортний клімат і можливість насолоджуватися кіно в теплі літні вечори.

Сучасні ініціативи: Останніми роками популярність кінопоказів на вулиці зросла завдяки різним фестивалям та громадським ініціативам. Це може бути частиною культурних програм міст, заходів для спільнот або просто способом зібратися і провести час разом. Нові технології дозволяють організовувати подібні заходи легко і відносно недорого, що також сприяє їхній популярності.

Ці традиції мають на меті створення особливої атмосфери спільного перегляду фільмів на відкритому повітрі, що сприяє соціалізації і насолоді від перегляду кінематографічних творів в неформальній обстановці.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: