Завантаження ...
Новобудови Києва

Славутичанин Денис Щукін став чемпіоном Німеччини з боксу

Славутичанин Денис Щукін став чемпіоном Німеччини з боксу фото

Вихованець КДЮСШ міста Славутич Денис Щукін здобув золоту медаль на чемпіонаті Німеччини з боксу, що відбувся 20 липня 2024 року у місті Гельзенкірхен.

У ваговій категорії до 60 кг він показав чудову техніку та високий рівень майстерності, завдяки чому здобув перемогу.

Денис тренується під керівництвом Максима Щукіна та Олександра Балька. Обидва вони, разом із Денисом, є вихованцями Заслуженого тренера України Ігоря Миколайовича Глущенка. Ще раніше вони представляли Київську область на всеукраїнських турнірах, успішно відстоюючи честь Славутича.

Нині Денис та Максим Щукін продовжують свою кар'єру в Німеччині, де представляють Україну на міжнародних змаганнях. Максим Щукін отримав тренерську ліцензію категорії С і активно підтримує спортивний розвиток у новій країні.