Завантаження ...
knukim.edu.ua
Новобудови Києва

Ремонт укриття в ліцеї «БезМеж»: як навчатимуться учні та які є альтернативи?

 Ремонт укриття в ліцеї «БезМеж»: як навчатимуться учні та які є альтернативи? фото

Нещодавно у Славутичі розпочався ремонт укриття в ліцеї «БезМеж». У зв’язку з цим, учні 5-11 класів вимушені перейти на дистанційне навчання. Згідно з планом ремонту, основні капітальні роботи мають бути завершені до кінця весни, тож такий формат навчання може тривати, щонайменш, до кінця навчального року. Адже ремонтні роботи мають багато змінних, і з упевненістю спрогнозувати терміни завершення досить складно. Проте є надія, що частину укриття вдасться облаштувати до весни, аби учні могли поступово повертатися за парти.

Редакція «Славутич-інфо» поспілкувалася з начальницею Управління освіти м. Славутич Єрьоміною Ніною Анатоліївною, щоб з’ясувати, які є альтернативи для організації освітнього процесу.

Чому ремонт почався саме в ліцеї «БезМеж», а не одночасно в усіх закладах загальної середньої освіти?

Управління освіти Славутича пояснює, що Управлінням капітального будівництва міста, восени, оголошені відкриті торги на капітальні ремонти укриттів чотирьох закладів освіти: «КрОКус», «БезМеж», ЗЗСО№3, ЗЗСО№1. Процедура закупівлі найшвидше відбулась по ліцею «БезМеж».

"Отже, ремонтні роботи розпочалися з ліцею «БезМеж». Зазначу, що наразі, ремонтні роботи розпочалися і у Славутицькому закладі №3." - розповідає Ніна Анатоліївна

Як організовано навчання зараз?

Для учнів початкових класів ліцею «БезМеж» навчання організовано, відповідно до наказу директора, на базі Славутицького закладу №1. Учні 5-11 класів здійснюють навчання за дистанційною формою навчання до завершення ремонту.

Чи є альтернативи для учнів 5-11 класів?

Управління освіти розглядає можливість та пропонує керівництву закладу освіти організувати навчання «очно» – в другу зміну на базі Славутицького закладу освіти №1.
Такий підхід має низку переваг, а саме:

  • очне навчання є ефективнішим за дистанційну форму;
  • організація гарячого харчування, за умови проведення процедур закуплі продуктів харчування ліцеєм «БезМеж». А Управління освіти запевняє, що готове надати приміщення та обладнання для приготування їжі та харчування учнів ліцею «БезМеж»;
  • соціалізація учасників освітнього процесу — живе спілкування з однокласниками та вчителями

Втім, є і виклики: батьків може не влаштовувати навчання у другу зміну, особливо, якщо діти відвідують гуртки, спортивні секції чи інші позашкільні творчі об’єднання.
Однак, спілкуючись розуміємо, що є чимало батьків, які позитивно сприйняли ідею офлайн-навчання у дві зміни, вважаючи це кращою альтернативою «повному онлайну».

"Підсумовуючи нашу розмову, зауважу що при прийнятті будь – яких рішень визначальним є БЕЗПЕКА та ЯКІСТЬ надання освітніх послуг." - зазначає Ніна Анатоліївна

Тож запрошуємо батьків до обговорення та висловити вашу думку:

  1. Чи готові ви підтримати ідею організації навчання в другу зміну на базі Славутицького закладу №1 для учнів ліцею «БезМеж»?
  2. Які переваги чи недоліки ви бачите в цьому рішенні?
  3. Чи є прийнятними для вас можливі зміни в розкладі дня дитини?

Спільними зусиллями ми зможемо забезпечити ефективне, безпечне та комфортне навчання для наших дітей навіть у період ремонтних робіт. Якщо маєте додаткові запитання або пропозиції — обов’язково діліться ними у коментарях чи звертайтеся до Управління освіти!

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
мрия