Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Гра "Патріот Славутича" пройшла на вихідні

У заході, якій пройшов в Славутичі 12–13 серпня, приймали участь юні славутичани, вихованці КДЮСШ. Директор музею Євген Алімов 12 серпня провів для дітей, починаючи з музею, велику комплексну екскурсію – потім був виїзд на місця поховання бійців, героїв-визволителів від фашизму.

 

У заході, якій пройшов в Славутичі 12–13 серпня, приймали участь юні славутичани, вихованці КДЮСШ. Директор музею Євген Алімов 12 серпня провів для дітей, починаючи з музею, велику комплексну екскурсію – потім був виїзд на місця поховання бійців, героїв-визволителів від фашизму.

Діти побували на кручах Дніпра, їм розказали про ті далекі страшні часи, вони поклали квіти на могили солдат. Війна – це страждання простих людей. Тільки якщо ти пам’ятаєш про це, якщо через твоє серце пройшла біль попередніх поколінь, ти будеш усіма силами протидіяти будь-якій провокації війни. Патріот – це не тільки людина, яка готова віддати життя за свою країну.

Патріот – це обізнана людина, яка робить все для своєї країни, щоб ніколи не було війни. Символічно, що захід проводився саме в Міжнародний день пам'яті жертв фашизму. Ця дата започаткована в 1962 році у вересні (другої неділі), тому що на цей місяць припадають дві пов’язані з Другою світовою війною дати – день її початку та день її повного завершення. День пам’яті жертв фашизму – це день пам’яті десятків мільйонів людей, які загинули в Другій світовій війні – солдатів, яких фашистські лідери зіштовхнули лобами один з одним, але ще більше – ні в чому не винних мирних жителів, жінок, дітей, старих і немічних людей, які гинули під бомбами, від хвороб та голоду.

Наступного дня, 13 вересня, на полігоні пос. Лісне команди зустрілися вже на спортивних змаганнях із символічними назвами «Битва за Дніпро», «Розвідник» та інших. Всього було 5 команд, більшість – із амбіційними назвами «Атланти», «Зелені», «Десант», «Факел» і майбутні «морські котики» під скромною назвою «Тюлені».

У «Битві за Дніпро» учасники мали подолати перешкоди та перебратися із умовного лівого берега Дніпра на правий, перенести «снаряди» та «набої». Переможцем цього «бойового» завдання стала команда «Зелені» (тренер – Панченко В. В.). Майже як справжні розвідники, команди змагалися у швидкості прийняття рішення, пошуці важливої для «штабу» інформації. Але спочатку учасникам було надано маленький урок з використання компасу та орієнтації на місцевості. Потрібно було відповідно до заданого азимуту та відстані знайти пакет-шифровку, виконати інтелектуальне завдання та максимально швидко передати розвіддані до штабу.

Кращими розвідниками у цьому змаганні стала команда «Атланти» (тренер – Каленський Ю. П.). Для організації «військового» табору потрібно було розпалити вогнище (знов кращі – «Атланти») та встановити намет. І тут усіх чекав сюрприз, бо найспритнішими стали юні дівчата із команди «Факел» (тренер – Гординська Т. О.). Дуже цікавим для команд стало ознайомлення зі справжньою військовою зброєю. Коли маленький 8-річний Ваня Кебкало провів майстер-клас із розбирання та збирання справжнього автомата, то для представників команд, які приймали участь в конкурсі, нічого не залишалось, як зробити все для перемоги і якнайшвидше виконати завдання. Представник команди «Десант» (тренер – Верхольотова Н. М.) Віталій Аладько не тільки показав найкращий час, але й отримав слова похвали від професійного військового, якій назвав його просто феноменом.

За результатами змагань 1-е місце в спортивно-патріотичній грі «ПАТРІОТ СЛАВУТИЧА» зайняла команда «Десант» (тренер – Верхольотова Н. М.), вони стабільно були в групі лідерів протягом усіх змагань. Друге місце отримала команда «Зелені» (тренер – Панченко В. В.), третє – команда «Атланти» (тренер – Каленський Ю. П.), четверте – команда «Факел» (тренер – Гординська Т. О.), п’яте – команда «Тюлені» (тренери – Шнайдер В. А. та Бойко В. М.).

Всім бажаючим у якості бонуса, вже за межами змагань, було надано можливість потренуватись у стрільбі зі спортивної зброї (під наглядом професійного інструктора) та оцінити власні здібності «снайперів». На завершення дітей та дорослих очікувала польова кухня із смачною солдатською кашею.

Валентина ДАРНОПИХ
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
мрия